0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » eş anlamı

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
+.(.+CaNsU+.).+ su an offline +.(.+CaNsU+.).+  
eş anlamı
1210 Mesaj -
+.(.+CaNsU+.).+ üyenin alternatif Ego
arkadaşlar ben bir eş anlamlı sözcük yazacam sizde onun zıttını yazacaksınıs.sonra başkası eş anlamlı yazacak öbürüde zıttını yazacak.

evet ben başlıyorum:ahenk
Gönderen: 07.07.2006 - 10:38
Bu Mesaji Bildir   +.(.+CaNsU+.).+ üyenin diger mesajlarini ara +.(.+CaNsU+.).+ üyenin Profiline bak +.(.+CaNsU+.).+ üyeye özel mesaj gönder +.(.+CaNsU+.).+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1210 Mesaj -
E EE BİRŞEY YAZAN YOKMUheulend
Gönderen: 07.07.2006 - 16:46
Bu Mesaji Bildir   +.(.+CaNsU+.).+ üyenin diger mesajlarini ara +.(.+CaNsU+.).+ üyenin Profiline bak +.(.+CaNsU+.).+ üyeye özel mesaj gönder +.(.+CaNsU+.).+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ahsenrabia su an offline ahsenrabia  
158 Mesaj -
ahsenrabia üyenin alternatif Ego
bilmiyorumki ahenk neki
Gönderen: 07.07.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   ahsenrabia üyenin diger mesajlarini ara ahsenrabia üyenin Profiline bak ahsenrabia üyeye özel mesaj gönder ahsenrabia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*Limonata* su an offline *Limonata*  
1709 Mesaj -
*Limonata* üyenin alternatif Ego
bende bilmiyorumunglücklich
Gönderen: 07.07.2006 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   *Limonata* üyenin diger mesajlarini ara *Limonata* üyenin Profiline bak *Limonata* üyeye özel mesaj gönder *Limonata* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuL_CiCeK su an offline GuL_CiCeK  
1268 Mesaj -
GuL_CiCeK üyenin alternatif Ego
evet ahenk ne demek acaba??unglücklich
Gönderen: 07.07.2006 - 19:10
Bu Mesaji Bildir   GuL_CiCeK üyenin diger mesajlarini ara GuL_CiCeK üyenin Profiline bak GuL_CiCeK üyeye özel mesaj gönder GuL_CiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1210 Mesaj -
bilmiyormusunuz?? aaa o zaman söyleyim :sesiz anlamında diye biliyorum o zaman başka birşey söyleyimglücklich

merasim

bunuda bilin artık
Gönderen: 08.07.2006 - 14:17
1709 Mesaj -
ayyy bunuda bilmiyorumunglücklich
Gönderen: 08.07.2006 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   *Limonata* üyenin diger mesajlarini ara *Limonata* üyenin Profiline bak *Limonata* üyeye özel mesaj gönder *Limonata* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1210 Mesaj -
neeeeeeeeeeeeee anene sor babana sor bilirler mutlaka
Gönderen: 08.07.2006 - 14:49
1210 Mesaj -
yani bu çok kolay merasim oluyor derlerglücklich
Gönderen: 08.07.2006 - 14:49
->((SeDaNuR))<- su an offline ->((SeDaNuR))<-  
1402 Mesaj -
->((SeDaNuR))<- üyenin alternatif Ego
bende bilmiyorum bunu ve öbürküsünüde bilmiyordum
Gönderen: 08.07.2006 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   ->((SeDaNuR))<- üyenin diger mesajlarini ara ->((SeDaNuR))<- üyenin Profiline bak ->((SeDaNuR))<- üyeye özel mesaj gönder ->((SeDaNuR))<- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Söhret 32 su an offline Söhret 32  
RE:
102 Mesaj -
Söhret 32 üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali *bubble-gum*

bende hic birisini bilmiyorum
özür dillerim kül kedisi sindirellaunglücklich
Gönderen: 08.07.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   Söhret 32 üyenin diger mesajlarini ara Söhret 32 üyenin Profiline bak Söhret 32 üyeye özel mesaj gönder Söhret 32 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1709 Mesaj -
merasimin es anlami:tören
(annem dedi,ben bilmiyordumda)
Gönderen: 08.07.2006 - 17:36
GuL_CiCeK su an offline GuL_CiCeK  
1268 Mesaj -
GuL_CiCeK üyenin alternatif Ego
o anlamda mi okk iyiki soyledin limonata ben bilmiyordum merasimide arkadaslar lutfen bilinen kelimeleri yazinzwinkern
Gönderen: 08.07.2006 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   GuL_CiCeK üyenin diger mesajlarini ara GuL_CiCeK üyenin Profiline bak GuL_CiCeK üyeye özel mesaj gönder GuL_CiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1709 Mesaj -
arkadaslar benim aklima bir kelime gelmiyor baskasi benim icin yazsin lütfen :D
Gönderen: 08.07.2006 - 18:43
RE: RE:
1210 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Söhret 32

Alıntı
Orijinali *bubble-gum*

bende hic birisini bilmiyorum
özür dillerim kül kedisi sindirellaunglücklich

canım bilmemek ayıp değildir.öğrenmemek ayıptır.şimdi burda bilmediğin kelime varsa öğrenirsinglücklich
Gönderen: 08.07.2006 - 22:13
RE:
1210 Mesaj -
[quote]Orijinali *Limonata*

arkadaslar benim aklima bir kelime gelmiyor baskasi benim icin yazsin lütfen :D [/quot

yaa ben yazıyım diyorum ama hep ben yazdım birazda siz yazın diğecem
Gönderen: 08.07.2006 - 22:15
1210 Mesaj -
yazım
Gönderen: 09.07.2006 - 20:23
1210 Mesaj -
eş anlamlasını söyleyin hadii
Gönderen: 09.07.2006 - 20:23
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
evet
Gönderen: 13.07.2006 - 15:45
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1210 Mesaj -
milli
Gönderen: 13.07.2006 - 22:11
***(selver)*** su an offline ***(selver)***  
431 Mesaj -
***(selver)*** üyenin alternatif Ego
yoksul
Gönderen: 26.07.2006 - 13:07
Bu Mesaji Bildir   ***(selver)*** üyenin diger mesajlarini ara ***(selver)*** üyenin Profiline bak ***(selver)*** üyeye özel mesaj gönder ***(selver)*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gamze_1996 su an offline gamze_1996  
34 Mesaj -
gamze_1996 üyenin alternatif Ego
OKUL-MEKTEPglücklich
Gönderen: 11.01.2008 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   gamze_1996 üyenin diger mesajlarini ara gamze_1996 üyenin Profiline bak gamze_1996 üyeye özel mesaj gönder gamze_1996 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esma_elif su an offline esma_elif  
49 Mesaj -
esma_elif üyenin alternatif Ego
ahenk teknoloji tasarım dersinde bi konuya denilio biz gördükde:S
Gönderen: 01.02.2009 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   esma_elif üyenin diger mesajlarini ara esma_elif üyenin Profiline bak esma_elif üyeye özel mesaj gönder esma_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
Ahenk = Uyum
Yoksul = Fakir

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ]¦•¦[ LaL_MiNa ]¦•¦[ tarafından, 29.03.2009 - 15:33 tarihinde.
Gönderen: 29.03.2009 - 15:32
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 470 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59796 saniyede açıldı