0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » tek karede İstanbul ..

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
tek karede İstanbul ..
Moderator
735 Mesaj -
EtkA üyenin alternatif Ego
eger ben hiç İstanbul'u görmedim ama görmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken linke tıklamakzwinkern

tıkla ve izle
Gönderen: 14.09.2006 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   EtkA üyenin diger mesajlarini ara EtkA üyenin Profiline bak EtkA üyeye özel mesaj gönder EtkA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...:GöNüL YaRaSi::... su an offline ...:GöNüL YaRaSi::...  
1075 Mesaj -
...:GöNüL YaRaSi::... üyenin alternatif Ego
işte istanbul beee budur ....
cok saol
Gönderen: 14.09.2006 - 17:16
Bu Mesaji Bildir   ...:GöNüL YaRaSi::... üyenin diger mesajlarini ara ...:GöNüL YaRaSi::... üyenin Profiline bak ...:GöNüL YaRaSi::... üyeye özel mesaj gönder ...:GöNüL YaRaSi::... üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
...
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
evt cook güzel ya cook tsk.ler glücklich glücklich
Gönderen: 14.09.2006 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BLacK_RoSe su an offline BLacK_RoSe  
458 Mesaj -
BLacK_RoSe üyenin alternatif Ego
Ben hergün görüyorum...

Gerek yok ... ama genede saol jnm paylaşımın için...

glücklich

Gönderen: 14.09.2006 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   BLacK_RoSe üyenin diger mesajlarini ara BLacK_RoSe üyenin Profiline bak BLacK_RoSe üyeye özel mesaj gönder BLacK_RoSe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
BİZDE "GOOGLE EARTH" VAR ORDAN MEKKE KABEDE TAVAF DENLER BİLE GÖZÜKÜYOR. MÜTHİŞ........überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht
İZLEMENİZİ İSTRERİM...... EĞER BULUPTA YÜKLERSENİZ 4. VERSİYONUNU YÜKLEYİN...................
Gönderen: 14.09.2006 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-CikolatA- su an offline -CikolatA-  
2676 Mesaj -
-CikolatA- üyenin alternatif Ego
adresini gönderir misin azra? Ben amcamlarda izlemiştim unuttum adresini almayı.Çok güzel bişeydi gerçekten glücklich
Gönderen: 14.09.2006 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   -CikolatA- üyenin diger mesajlarini ara -CikolatA- üyenin Profiline bak -CikolatA- üyeye özel mesaj gönder -CikolatA- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
vereyim
"googleye 'google earth' yazın.oradaki sayfları deneyin." şu anda hangi sayfada olduğunu bulamadım...unglücklich :D :D :D
Gönderen: 14.09.2006 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cansu su an offline cansu  
298 Mesaj -
cansu üyenin alternatif Ego
ben buldum vede gönderiyorum

http://earth.google.com/download-earth.html

yukarıdaki linke tıklayarak indire bilirsiniz :D
Gönderen: 16.09.2006 - 22:40
Bu Mesaji Bildir   cansu üyenin diger mesajlarini ara cansu üyenin Profiline bak cansu üyeye özel mesaj gönder cansu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Defne su an offline Defne  
518 Mesaj -
Defne üyenin alternatif Ego
saol cansu
Gönderen: 16.09.2006 - 22:50
Bu Mesaji Bildir   Defne üyenin diger mesajlarini ara Defne üyenin Profiline bak Defne üyeye özel mesaj gönder Defne üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 479 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58014 saniyede açıldı