0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » Coca Cola´nin icinde neler var

önceki konu   diğer konu
38 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Coca Cola´nin icinde neler var
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
sellamunalleyküm Arkadaslar
Colanin icinde neler var biliyormusunuz
1. Farellerin sevdigi bi birsey koyuyorlarmis farellerde ezilip icine katiyorlarmisüberrascht
2. Tuvalleti temisliyormus

Arkadas ne olur buna dikkat edin
1. O verdiginiz Para Müslümanlara gidiyo
2. Kendinizede zarar veriyorsunuz

Arkadaslar Colanin icinde baska neler daha var?
Bunu beraber paylasalim
Selam ve Dua ile...
Gönderen: 28.01.2007 - 18:10
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
RE: Coca Cola´nin icinde neler var
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali tugcenur

1. Farellerin sevdigi bi birsey koyuyorlarmis farellerde ezilip icine katiyorlarmisüberrascht

Bunu beraber paylasalim
Selam ve Dua ile...

İGRENÇÇÇÇÇ
Gönderen: 28.01.2007 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
evet coook igrenc
Gönderen: 28.01.2007 - 18:13
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1938 Mesaj -
Alıntı
Orijinali tugcenur

evet coook igrenc

Gönderen: 28.01.2007 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SPIDER-MAN su an offline SPIDER-MAN  
182 Mesaj -
SPIDER-MAN üyenin alternatif Ego
BENCEDE İĞRENÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ
Gönderen: 28.01.2007 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   SPIDER-MAN üyenin diger mesajlarini ara SPIDER-MAN üyenin Profiline bak SPIDER-MAN üyeye özel mesaj gönder SPIDER-MAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1938 Mesaj -
Alıntı
Orijinali king-serkan

BENCEDE ÝÐRENÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

aynen
Gönderen: 28.01.2007 - 18:17
Moderator
726 Mesaj -
eeh baska neler var biliyor musunuz
neler var o irenc coca colanin icinde
Gönderen: 28.01.2007 - 18:22
~*~Kübra~*~ su an offline ~*~Kübra~*~  
1486 Mesaj -
~*~Kübra~*~ üyenin alternatif Ego
İÇİNDEKİLER ;
- Kafein sitrat
- Vanila esansı
- Sitrik asid
- Yedi çeşit tatlı yağ
- Sıvı kokain esansı
- Acı limon suyu
- Şeker , su
bunlar benim bildiklerim
Gönderen: 28.01.2007 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   ~*~Kübra~*~ üyenin diger mesajlarini ara ~*~Kübra~*~ üyenin Profiline bak ~*~Kübra~*~ üyeye özel mesaj gönder ~*~Kübra~*~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
sagol cnm

eeh baska bilen yok mu
Gönderen: 28.01.2007 - 21:06
~BaraN~ su an offline ~BaraN~  
521 Mesaj -
~BaraN~ üyenin alternatif Ego
benim bildiklerim şunlar böcekleri kavurup sonra onların kanlarıyla coladaki maddeleri karıştırıp cola'yı ortaya çıkarıyorlar ve sinekler onun için böceklerin kanına geliyor,yaaheulend
Gönderen: 03.02.2007 - 20:25
Bu Mesaji Bildir   ~BaraN~ üyenin diger mesajlarini ara ~BaraN~ üyenin Profiline bak ~BaraN~ üyeye özel mesaj gönder ~BaraN~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
ayyy ne kaadar kötü paylaşım için tşk tugcenur
Gönderen: 06.02.2007 - 19:43
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1938 Mesaj -
tugcenur
Wonderboy_BaraN
03.02.2007 - 19:25 benim bildiklerim şunlar böcekleri kavurup sonra onların kanlarıyla coladaki maddeleri karıştırıp cola'yı ortaya çıkarıyorlar ve sinekler onun için böceklerin kanına geliyor,yaa
eggggg
Gönderen: 07.02.2007 - 18:00
busr@fb su an offline busr@fb  
265 Mesaj -
iğrenç ötesiii...
Gönderen: 07.02.2007 - 18:02
Bu Mesaji Bildir   busr@fb üyenin diger mesajlarini ara busr@fb üyenin Profiline bak busr@fb üyeye özel mesaj gönder busr@fb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1938 Mesaj -
bencede
Gönderen: 07.02.2007 - 18:04
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
agzima artik bir damla bile kola deydirmeyecem igrenccccc
Gönderen: 17.03.2007 - 12:52
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
...
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
Ark. su fareler ezilip icine konuluyormus ya
O na ben pek inanmadim
Ama icinde cok zararli maddeler varmis onu biliyorum
Duydugumdan beri ne colasi olursa olsun icmiyorum
Ama gercektende cok zararli maddeler varmis dogru

SeLaM Ve DuA iLe..
Gönderen: 17.03.2007 - 14:59
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
RE: Coca Cola´nin icinde neler var
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı tugcenur

Bunu beraber paylasalim
Selam ve Dua ile...

coca cola nin anlaamini biliyormusunuz

alah ve mekke yok olsun demekmis
Gönderen: 18.03.2007 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
arif-97 su an offline arif-97  
30 Mesaj -
arif-97 üyenin alternatif Ego
bide nelerrwar biliyormusun nelnerwar fare kaniwargelangweilt überrascht iernc
Gönderen: 21.03.2007 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   arif-97 üyenin diger mesajlarini ara arif-97 üyenin Profiline bak arif-97 üyeye özel mesaj gönder arif-97 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...:GöNüL YaRaSi::... su an offline ...:GöNüL YaRaSi::...  
RE: ...
1075 Mesaj -
...:GöNüL YaRaSi::... üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı xXSiVaSli-YaSoÇxX

Ark. su fareler ezilip icine konuluyormus ya
O na ben pek inanmadim
Ama icinde cok zararli maddeler varmis onu biliyorum
Duydugumdan beri ne colasi olursa olsun icmiyorum
Ama gercektende cok zararli maddeler varmis dogru

SeLaM Ve DuA iLe..

cnm yanılıyorsun benim babamın kuzeni dedi ki farelerin cok sevdiği bi maddeden yapılıyormuş coca cola ham maddesiymiş...eğer o maddeyi onların topladıkları zman yiyen bi fare varsa öle eziliyormuş..ama ezilmeden önce bi suya koyuyolarmış kaçan kaçıo kaçmayanda eziliyormuş..
benim bildiğim böyle...
Gönderen: 22.03.2007 - 00:03
Bu Mesaji Bildir   ...:GöNüL YaRaSi::... üyenin diger mesajlarini ara ...:GöNüL YaRaSi::... üyenin Profiline bak ...:GöNüL YaRaSi::... üyeye özel mesaj gönder ...:GöNüL YaRaSi::... üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
1743 Mesaj -
ya ama insanin cani cekiyor e insan kendini tutamayincada alip iciyor bide onun parasi IZRAIL E GIDIYORärgerlich
Gönderen: 22.03.2007 - 16:58
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
ay evet haklisin ben almanyada yasadigim icin cola turka pek fazla yok birtek türk bakkalarinda var
Gönderen: 24.03.2007 - 23:32
Moderator
1743 Mesaj -
olsun, saten türkiyeye gidiyormussunya ama gerci burdada var
Gönderen: 25.03.2007 - 11:41
<<MA>> su an offline <<MA>>  
RE: RE: Coca Cola´nin icinde neler var
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ~*~KelEbEk~*~

Alıntı
Orij&yacute;nal&yacute; tugcenur

Bunu beraber paylasalim
Selam ve Dua ile...

coca cola nin anlaamini biliyormusunuz

alah ve mekke yok olsun demekmis

Mekke değil o kardeşim yok peygamber yok demek.
Mercekle incelenmiş ve tersten bakınca anlamı bu oluyormuşş...
Sadece coca cola değil bu ariel de öyle deterjan markası onun paraları da israille gidiyor.
malesef annelerimizi uyaralım.

Gönderen: 25.03.2007 - 17:06
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
hayir oda deyil o peygamberi ve mekke yi ortadan kaldiracagiz anlamindaymis
ben onu ozel arastirdim ayrica ravdanin obur yerlerinde de yeziyor
Gönderen: 27.03.2007 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Ben sadece farenin katıldığını biliyordum. razı olsun..
Gönderen: 27.03.2007 - 20:51
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
S.a Arkadaslar

HiLaL-i ehmer ablacim bencede acilsin güzel bir fikir

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 28.03.2007 - 18:15
Moderator
726 Mesaj -
Birde Siirler ben bir konu acmistim(daha önce yazmistim) ,,siirler buraya´´diye cok kisi siirler yaziyor bence benim actigim konuya yasalar olmaz mi? Bence olur Siirler doluyor bende tek tek hep bakiyorum baskalarida öyle saniyorlardir yani biyere yazalar daha iyi olur ama tabi siz isterseniz

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 28.03.2007 - 18:19
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
ben 4 yıldır coca cola içmiyorum çünkü bu kola adının arabca'da tersi mekke yok Muhammet(sav yok demekmiş
Gönderen: 26.05.2007 - 09:30
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Ben Coca Cola hariç bütün kolalardan içiyorum...

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son ~*~Kelebekler Güzeli~*~ tarafından, 27.05.2007 - 10:57 tarihinde.
Gönderen: 27.05.2007 - 10:54
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
bende ayni oyle cnm
Gönderen: 27.05.2007 - 11:10
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
igrenççççç ıggggggggcoca cola asla içmicemmmmmmmmm
Gönderen: 27.05.2007 - 12:28
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiax su an offline rabiax  
1886 Mesaj -
rabiax üyenin alternatif Ego

Kaktüs bitkisine kene gibi yapışarak hayatını sürdürür..
Bu böcekler ve larvaları Meksikalı köylüler tarafından toplanır..

Pazarlama aşamasındaki cochineal..

Köylüler kendi ihtiyaçları için Azteklerden kalma klasik yöntemlerle böceğin özütünden dünyanın en güzel renklerinden biri olan &#8220;carmine&#8221;i üretirler..

Aztekler ve latinler böcekten elde edilen bu boyayı ip boyamada kullanırlar..

Carmine pigmenti..

Aslında bu böceğe ve renge yabancı sayılmayız.Pek aşinayız...Susadıkça aç bir cola...Önce Hindistan yüksek mahkemesi coca-colanın sağlığa zaralı olduğu gerekçesi ile yasaklanması yönünde bir adım attı. Arkasından Letonyada ilköğretim okullarında coca cola ve pepsi yasaklandı. Geçenlerde Ukrayna&#8217;da bazı okullarda ve ingilterede bir okulda yasaklandı. İstanbul gösteri sanatları merkezi&#8217;nde de yasaklandı..

domuz ve böcekler ile onlardan elde edilen gıdalar müslümanlar için de haramdır..
LÜTFEN COLA İÇEREK KENDİNİZİ ZEHİRLEMEYİN
BEN BU YAZIYI GÖRDÜKTWN SONRA BİR DAHA COLA İÇMEDİM RENGİ BİLE BÖCEKTENSE İÇİ NASILDIR
HADİ İÇİ ZARARSIZ OLSA FAZLA ASİTİ MİDEYE ZARAR VERİYORunglücklich
LÜTFEN İÇMEYELİM HEM HARAM HEM ZARARLI HEMDE KAFİR MALI
Gönderen: 11.04.2008 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   rabiax üyenin diger mesajlarini ara rabiax üyenin Profiline bak rabiax üyeye özel mesaj gönder rabiax üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melisa melike su an offline melisa melike  
Konu icon   
56 Mesaj -
melisa melike üyenin alternatif Ego
arkadaşlar bize serkan öğretmenimiz yani sosyal bilfiler hocamız bir video izletmişti

adam coco cola alıyor ve arabasının paslı yerine döküyor sonra birazda beze dökümp paslı yeri siliyor araba ilk halinden bile güzel oluyor beee

sonra çok feci bir koku olan tuvaleti kadın coco cola ile yıkıyor kılozet parlıyor beee... iğrenç ve düşünün bizde bunu içiyoruz midemiz ne haldedir allah bilir...heulend
Gönderen: 24.04.2008 - 11:19
Bu Mesaji Bildir   melisa melike üyenin diger mesajlarini ara melisa melike üyenin Profiline bak melisa melike üyeye özel mesaj gönder melisa melike üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
oda temizlenmiştir dermişimmmmmmm
Gönderen: 25.04.2008 - 16:05
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
içinde meyan otu varmış. bu meyan otunu fareler çok seviyorlarmış meyan otunun oralarda bulunuyorlarmış ve cola yapımcıları teker teker meyan otu toplamaktansa kamyonla alıyorlarmış ve direk farelerle birlikte makinaya atılıyorlarmış farelerde ezilip suyu çıkıyormuş ne kadar İĞRENÇ değil mi öhhhhhhhhhhhhqqqqq LÜTFEN İÇMEYİNİZ!!!!
Gönderen: 25.04.2008 - 16:21
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RavZaGüLLü su an offline RavZaGüLLü  
RE:
102 Mesaj -
RavZaGüLLü üyenin alternatif Ego
&Yacute;Ç&Yacute;NDEK&Yacute;LER ;
- Kafein sitrat
- Vanila esans&yacute;
- Sitrik asid
- Yedi çe&thorn;it tatl&yacute; ya&eth;
- S&yacute;v&yacute; kokain esans&yacute;
- Ac&yacute; limon suyu
bunlar benim bildiklerim

veee INSANKILLI ve KAN
insankilli ve kan

Insanin kusasi geliyooorrr

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son RavZaGüLLü tarafından, 16.05.2008 - 20:02 tarihinde.
Gönderen: 16.05.2008 - 19:56
Bu Mesaji Bildir   RavZaGüLLü üyenin diger mesajlarini ara RavZaGüLLü üyenin Profiline bak RavZaGüLLü üyeye özel mesaj gönder RavZaGüLLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
RE:
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı sevgi kuşu

içinde meyan otu varm&yacute;&thorn;. bu meyan otunu fareler çok seviyorlarm&yacute;&thorn; meyan otunun oralarda bulunuyorlarm&yacute;&thorn; ve cola yap&yacute;mc&yacute;lar&yacute; teker teker meyan otu toplamaktansa kamyonla al&yacute;yorlarm&yacute;&thorn; ve direk farelerle birlikte makinaya at&yacute;l&yacute;yorlarm&yacute;&thorn; farelerde ezilip suyu ç&yacute;k&yacute;yormu&thorn; ne kadar &Yacute;&ETH;RENÇ de&eth;il mi öhhhhhhhhhhhhqqqqq LÜTFEN &Yacute;ÇMEY&Yacute;N&Yacute;Z!!!!

sana katılıyorum.bende senin bildiğin gibi biliyorum.fareler meyan kökünü severlermiş.
ve kolanın rengini bir ülkedeki
(hangi ülke olduğunu unuttum) böcekle yapıyorlamış.o böceği ezip kabuğuyla renk veriyorlarmış kolaya..

o günden sonra bayağı azalttım kolayı.

gerekli bir konu olmuş.sağol kardeşim...

Gönderen: 18.05.2008 - 22:30
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
Arkadaşlar COCOCOLANIN TERSİNİ BİLEN VAR MI COCOCOLANIN TERSİNDEN OKUNUŞU
MUHAMMED YOK
MEKKE YOK MUŞŞ ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich
Gönderen: 03.06.2008 - 11:13
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 538 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.70144 saniyede açıldı