0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » Risale-i Nurdan Sözler

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Risale-i Nurdan Sözler
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
Sellamunalleyküm Arkadaslar

Buraya Risale-i Nurdan Sözler yazalim simdi ben baslayim en cok sevdigim bi söz:

Iman insani insan eder belki insani sultan eder öyle ise insanin vazife-i asliyesi iman ve duadir. Küfür insani gayet aciz bir canavar hayvani eder

Sevgili Bediüzzaman Hazretleri ne kadar da digru söylemis dimi

Hadi Arkadaslar sizde paylasin o güzel sözleri

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 13.02.2007 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
Konu icon   
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Kıyamet günü mizanda amellerin tartıldığı terazi en üstün şey güzel ahlaktır.

Bir genç yaşlı birisine hürmet ederse yaşlandığında Alah da ona hürmet gösterecek insanlar yaratır.
Gönderen: 14.02.2007 - 16:44
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Saolun payaştığınız için..
Gönderen: 15.02.2007 - 07:57
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
alla allah ben buraya mesaj atmadim mi ya 3,4 tane konu ya girdim benim mesajlari göremedim yazdim diye hatirliyom bäh glücklich
Gönderen: 15.02.2007 - 14:54
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Yok cnm..Sana öyle geliyordur
Gönderen: 15.02.2007 - 16:08
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
~aY~ üyenin alternatif Ego
Saolaın kız..bäh
Gönderen: 16.02.2007 - 16:08
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
<<MA>> su an offline <<MA>>  
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
Aynı nic'im de ki gibi.

"Haktan bir lahza gafil olma İnsanlar içinde insanlardan bir insan ol"

Bediüz zaman said nursi hz.
Gönderen: 16.02.2007 - 16:45
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Kişi dostunun dini üzeredir.O halde herkes seçeceği arkadaşa dikkat etsin.
Gönderen: 17.02.2007 - 12:11
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
biz bunu ögrenmiştikk
Gönderen: 17.02.2007 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RumeysaNur su an offline RumeysaNur  
1 Mesaj
RumeysaNur üyenin alternatif Ego
Kadere Tenkit Eden Başını Örse Vurur Kırar,,Rahmete İtiraz Eden Rahmetten Mahrum Kalır........

Bediüzzaman Said Nursi...

Gönderen: 18.06.2007 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   RumeysaNur üyenin diger mesajlarini ara RumeysaNur üyenin Profiline bak RumeysaNur üyeye özel mesaj gönder RumeysaNur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 566 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62055 saniyede açıldı