0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » 5 Dakika Koltuk keyfi...

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
5 Dakika Koltuk keyfi...
1486 Mesaj -
~*~Kübra~*~ üyenin alternatif Ego
İbrahim Edhem Hazretleri'nin sarayına, bir gün bir meczub-ı ilâhî gelmiş ve onun saltanat koltuğu üzerine oturmuş. İbrahim Edhem, onu saltanat koltuğunda görünce emrindeki adamlarına:

-Bunun ayaklarını bağlayıp falakaya yatırın, demiş.

Meczubu, ellerinden ayaklarından bağlayıp falakaya yatırmışlar ve ayaklarına vurmuşlar. Meczup ise, bu duruma en yüksek perdeden kahkaha ile gülüyormuş. Oysa dayak yiyen insan güler mi, ağlar. Buna şaşıran İbrahim Edhem Hazretleri:

-Niye gülüyorsun seni dövüyorlar? demiş.
Meczup:

-Ben, burada beş dakika oturdum. Bu kadar dayak yedim. Sen, senelerdir oturuyorsun ve senin yiyeceğin dayağı düşünüyorum da ona gülüyorum, demiş.
Gönderen: 18.02.2007 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   ~*~Kübra~*~ üyenin diger mesajlarini ara ~*~Kübra~*~ üyenin Profiline bak ~*~Kübra~*~ üyeye özel mesaj gönder ~*~Kübra~*~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
cok güzel paylasim icin razi olsun cnm
Gönderen: 19.02.2007 - 11:25
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~*~Kübra~*~ su an offline ~*~Kübra~*~  
1486 Mesaj -

Amin cnm cümlemizden ins.

Gönderen: 19.02.2007 - 14:33
Bu Mesaji Bildir   ~*~Kübra~*~ üyenin diger mesajlarini ara ~*~Kübra~*~ üyenin Profiline bak ~*~Kübra~*~ üyeye özel mesaj gönder ~*~Kübra~*~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sugar Girl su an offline Sugar Girl  
71 Mesaj -
Sugar Girl üyenin alternatif Ego
çok garib.güzel paylaşım.ben bazen kavga ederken dayak yesem gülürüm.niye sorduklarındada"bilmiyorum.içimden kaahkaha atmak geliyor"derim.garib diğmilachend
Gönderen: 21.02.2007 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   Sugar Girl üyenin diger mesajlarini ara Sugar Girl üyenin Profiline bak Sugar Girl üyeye özel mesaj gönder Sugar Girl üyenin websitesini ziyaret et Sugar Girl üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
razı olsun cnm..lachend lachend
Gönderen: 21.02.2007 - 17:06
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~*~Kübra~*~ su an offline ~*~Kübra~*~  
1486 Mesaj -

hehe evet biraz garip ve begendiginize sevindim cnm

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 21.02.2007 - 17:10
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
;) bäh
Gönderen: 21.02.2007 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
ewet..
Gönderen: 21.02.2007 - 17:44
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
RE:
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı -Papatya-

razý olsun cnm..lachend lachend

Gönderen: 03.07.2007 - 20:50
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
allah razi olsun cnm
Gönderen: 04.07.2007 - 00:10
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuL_CiCeK su an offline GuL_CiCeK  
1268 Mesaj -
GuL_CiCeK üyenin alternatif Ego
hehehehelachend lachend lachend
Gönderen: 04.07.2007 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   GuL_CiCeK üyenin diger mesajlarini ara GuL_CiCeK üyenin Profiline bak GuL_CiCeK üyeye özel mesaj gönder GuL_CiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Elinize sağlık çok güzel bi paylaşım glücklich
Gönderen: 04.07.2007 - 08:51
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
razı olssun
Gönderen: 04.07.2007 - 13:36
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 568 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60193 saniyede açıldı