0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » cehennemden" geliyorum

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
cehennemden" geliyorum
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
Bir gün Behlül'ün üstübasi daginik bir haldeydi.Her tarafi toz toprak içindeydi. Onu bu halde gören, uzun bir yolculuktan dönmüs zannederdi. Behlül Dânâ'nin manevi makamlar sahibi bir veli oldugunun farkinda olmayan, onu siradan bir meczup zanneden bazilari, onunla dalga geçmek ve eglenmek kastiyla sordular:

-Ey Behlül! Bu ne hal böyle! Nereden geliyorsun? Behlül'ün cevabi hiç de onlarin bekledikleri türden degildi:

-Cehennemden geliyorum!

Soruyu soranlar kendi kendilerine:"Iste yine deliligi tuttu,böyle cevap olur mu?" diyerek tekrar sordular.

-Peki cehennemde ne isin vardi?

Behlül yine hiç istifini bozmadan ayni tavirla:

-Ates lazim oldu da onun için gitmistim.

-Peki atesi aldin mi bari?

Behlül'ün cevabi müthisti:

-Hayir maalesef atesi alamadim.Cehennnem bekçileri bana: "Sanildigi gibi burada ates bulunmaz, atesi herkes dünyadan kendisi getirir." dediler.
Gönderen: 22.02.2007 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
paylaşım için teşekkürler...
Gönderen: 25.02.2007 - 08:09
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Saol cnm. razı olsun bu güzel paylaşımın için.Ellerine sağlık.
Selam ve Dua ile
Gönderen: 25.02.2007 - 08:13
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
RE:
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ~*~PaPaTYa~*~

Saol cnm. razý olsun bu güzel paylaþýmýn için.Ellerine saðlýk.
Selam ve Dua ile

Gönderen: 08.06.2007 - 09:28
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
allah razi olsun cnm
cok guzel
Gönderen: 09.06.2007 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
bundan ders cıkarana ne mutlu
Gönderen: 09.06.2007 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
haklisin :D
Gönderen: 09.06.2007 - 22:35
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Eline sağlık
Gönderen: 10.06.2007 - 11:33
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
Konu icon   
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Çok doğru,
sağol kardeşim..

Gönderen: 10.06.2007 - 12:22
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
-Hayir maalesef atesi alamadim.Cehennnem bekçileri bana: "Sanildigi gibi burada ates bulunmaz, atesi herkes dünyadan kendisi getirir." dediler.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ bu soz cok guzellverliebt verliebt verliebt verliebt verliebt
Gönderen: 10.06.2007 - 12:31
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 344 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55097 saniyede açıldı