0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » sizin sınıf

önceki konu   diğer konu
33 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
güzel prenses su an offline güzel prenses  
Konu icon    sizin sınıf
25 Mesaj -
güzel prenses üyenin alternatif Ego
Arkadaşlar ben sınıfımı çok seviyorum.Arkadaşlıklarımız çok güzel.Sınıfımızda birlik ve beraberlik var.Hep birbirimizi koruyoruz.Sürekli birlikteyiz.Hep birlikte gülüp hep birlikte üzülüyoruz.Aynı kardeş gibiyiz.Hatta bi kardeşten de daha iyiyiz.Arkadaşlarımı çok seviyorum.
Peki ya sizin sınıfta arkadaşlıklar nasılglücklich
Gönderen: 05.05.2007 - 22:19
Bu Mesaji Bildir   güzel prenses üyenin diger mesajlarini ara güzel prenses üyenin Profiline bak güzel prenses üyeye özel mesaj gönder güzel prenses üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
aynen bizdede oyle
sanki herkez kardes yaw
kiz olsun oglan olsun yinede herkez kardes gibidir
ve benim okulu sevmemin nedeni de aslinda odur !!!glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich
Gönderen: 06.05.2007 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güzel prenses su an offline güzel prenses  
25 Mesaj -
güzel prenses üyenin alternatif Ego
miyase sorularıma cvp verdiğin için çok teşekkür edirim.doğru yeni üyeyim.o yüzden kusura bakmayın var olan konuları sormuşum.
Gönderen: 07.05.2007 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   güzel prenses üyenin diger mesajlarini ara güzel prenses üyenin Profiline bak güzel prenses üyeye özel mesaj gönder güzel prenses üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
aramıza hoşgeldin güzel prenses bizim sınıftada öyle herkes birbiriyle kardeş gibi ztn öyle olması gerekkkglücklich glücklich glücklich
Gönderen: 07.05.2007 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
RE: sizin s&yacute;n&yacute;f
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı güzel prenses

Arkada&thorn;lar ben s&yacute;n&yacute;f&yacute;m&yacute; çok seviyorum.Arkada&thorn;l&yacute;klar&yacute;m&yacute;z çok güzel.S&yacute;n&yacute;f&yacute;m&yacute;zda birlik ve beraberlik var.Hep birbirimizi koruyoruz.Sürekli birlikteyiz.Hep birlikte gülüp hep birlikte üzülüyoruz.Ayn&yacute; karde&thorn; gibiyiz.Hatta bi karde&thorn;ten de daha iyiyiz.Arkada&thorn;lar&yacute;m&yacute; çok seviyorum.
Peki ya sizin s&yacute;n&yacute;fta arkada&thorn;l&yacute;klar nas&yacute;lglücklich

cnm aramıza hosgeldin aynen bizdede öle
Gönderen: 07.05.2007 - 23:01
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
cok hos bir konu olmus cnm
actigin icin sagol
Gönderen: 13.05.2007 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Zaten öyle olması gerekmez mi?
Gönderen: 13.05.2007 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
...
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
Yaa... ne güzelmis sizde unglücklich
Bizde öyle degil
Mesela bir kiz oglanla konusuyo: öbürleride sacmalio: haha asiksiniz felan
cok kötü unglücklich
Keske sizdeki gibi olsa
Gönderen: 13.05.2007 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1075 Mesaj -
cnm aslında bazen bisdede ole oluyooounglücklich
Gönderen: 13.05.2007 - 23:42
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
aynen bizdede oyleverwirrt
Gönderen: 20.05.2007 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
bizde herkes kardeş gibi... Hepimizin 38 tane kardeşi vardır. Hepimiz böyle düşünürüz. Fakat yinede ben kızlarla konuşurum.
Gönderen: 29.05.2007 - 10:10
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ASENA_ su an offline _ASENA_  
159 Mesaj -
_ASENA_ üyenin alternatif Ego
Bizim sınıftakilerde kardeş gibidir...

Birbirimize sırlarımızı veririz asla ayrımcılık yapmayız hep bir karar alınacaksa beraberce karar alırız...

Gönderen: 19.07.2007 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   _ASENA_ üyenin diger mesajlarini ara _ASENA_ üyenin Profiline bak _ASENA_ üyeye özel mesaj gönder _ASENA_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Valla Asenanın anlattığı gibi...

Nasıl olsa aynı sınıftayız..

Hehe

Gönderen: 19.07.2007 - 14:29
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esma38 su an offline esma38  
223 Mesaj -
esma38 üyenin alternatif Ego
Bizim Sinif Cok iyi.1.Sinif tayken hep bir kiz bir oglan la konusursa hemen siz birbirinizi seviyorsunuz diyorlardi ama artik öyle degil .Yani Arkadaslar Ben Sinifi mi cok SEVIYORUM ama malesef artik bazi arkadaslarimla ayrilacam.
Gönderen: 19.07.2007 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   esma38 üyenin diger mesajlarini ara esma38 üyenin Profiline bak esma38 üyeye özel mesaj gönder esma38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
biz tenevus de oyun oynariz hep
ama oynarsak butun sinif oynar
bir gun onlarin istedi vutbol
bazen bizim istedigimiz ip atlama
ve voleybol
bazen onlarin istedigi basket bol
ama hepimiz vutbolu cok iyi yapabildigimiz icin genelde vutbol oynariz :D:D
Gönderen: 19.07.2007 - 14:47
223 Mesaj -
Cok Güzel
Gönderen: 19.07.2007 - 14:48
Bu Mesaji Bildir   esma38 üyenin diger mesajlarini ara esma38 üyenin Profiline bak esma38 üyeye özel mesaj gönder esma38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı esma38

Bizim Sinif Cok iyi.1.Sinif tayken hep bir kiz bir oglan la konusursa hemen siz birbirinizi seviyorsunuz diyorlardi ama artik öyle degil .Yani Arkadaslar Ben Sinifi mi cok SEVIYORUM ama malesef artik bazi arkadaslarimla ayrilacam.

neden ayrilacaksin cnm ?
Gönderen: 19.07.2007 - 14:53
zeynepmedine su an offline zeynepmedine  
49 Mesaj -
zeynepmedine üyenin alternatif Ego
keşke ben eski sınıfımda kalsaydım onları çok özledim ben onlarla kardeşten daha daha öteydim onları çok severdim ama başka bi okula geçtim onlar da beni hiç sevmiyor hep kendimi o sınıfta dışlanmış hissediyorum
Gönderen: 19.07.2007 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   zeynepmedine üyenin diger mesajlarini ara zeynepmedine üyenin Profiline bak zeynepmedine üyeye özel mesaj gönder zeynepmedine üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*_crazygirl_* su an offline *_crazygirl_*  
2024 Mesaj -
*_crazygirl_* üyenin alternatif Ego
bizim sınıf güzel ama eski sınıfım daha güzeldi
Gönderen: 19.07.2007 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
benim sınıfım güzeldiii

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son mevsimlerin dosttu! tarafından, 20.07.2007 - 18:10 tarihinde.
Gönderen: 20.07.2007 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*_crazygirl_* su an offline *_crazygirl_*  
2024 Mesaj -
*_crazygirl_* üyenin alternatif Ego
glücklichinsanın güzel sınıfı varsa yaşadığı şeyleri asla unutamıyor yıllar geçse deunglücklich
Gönderen: 21.07.2007 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
223 Mesaj -
MIYASECIM:
ALMANYADA 4.SINIFTAN SONRA NOTUMUZA GÖRE KARAK VERIYORLAR EN IYI OKUL MU (GYMNASIUM) YOKSA YOKSA ORTA OKUL (REALSCHULE) YADA KÖTÜ OKULMUDIYE (HAUPTSCHULE)

heulend heulend heulend
Gönderen: 30.07.2007 - 14:49
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Peki sen hangi okuldasın esmacığım
Gönderen: 01.08.2007 - 11:34
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı XxX=>SaDeF<=XxX

Peki sen hangi okuldas&yacute;n esmac&yacute;&eth;&yacute;m

Gönderen: 01.08.2007 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
223 Mesaj -
SADEFCIGIM BEN ALLAHIN IZNIYLE EN IYI OKULA GIDECEM(GYMNASIUM´A) OKULA YAZILDIM BIDE OGRETMENIM SINIFIMDAKI COCUKLAR DA BELLI OLDU...

AMA BIRAZ ÜZGÜNÜM BAZI ARKADASLARILA AYRILDIGIM ICIN...

(KESKE ESKI SINIFIMA DÖNSEM...)heulend heulend
Gönderen: 03.08.2007 - 11:55
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
RE: sizin sınıf
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı güzel prenses

Arkadaşlar ben sınıfımı çok seviyorum.Arkadaşlıklarımız çok güzel.Sınıfımızda birlik ve beraberlik var.Hep birbirimizi koruyoruz.Sürekli birlikteyiz.Hep birlikte gülüp hep birlikte üzülüyoruz.Aynı kardeş gibiyiz.Hatta bi kardeşten de daha iyiyiz.Arkadaşlarımı çok seviyorum.
Peki ya sizin sınıfta arkadaşlıklar nasılglücklich

ben sinifimi hic sevmiyorum cok kötüler sinifdaki cocuklar ben ve arkadaslar haric hepsi kötü
Gönderen: 03.08.2007 - 11:59
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RavZaGüLLü su an offline RavZaGüLLü  
........
102 Mesaj -
RavZaGüLLü üyenin alternatif Ego
Benim sinfi hic iyi deyil

sebep...

bizim sinifdaki almanlar heb küfür ediyolar
felan

heb gurublar oluyor sonra o gurublar öburleri

-kizdiriyorlar
-küfür ediyorlar
-......... daha cok kötu seylerärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich

ben sinifim dan nefret ediyorum bazi müslüman cocukar da yapiyorlar.
onlara yapmayin arkadaslari kirmayin diyorum
ama beni dinlemiyorlar

birtane kiz var anaokuldan(1.simif)
bana küfür ediyor beni kücük düsüryor.
ve simki orta 3`e (8.sinif)
daha beni kizdiryor beni kücuk düsüriyor

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son medine58 tarafından, 02.01.2008 - 18:34 tarihinde.
Gönderen: 02.01.2008 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   RavZaGüLLü üyenin diger mesajlarini ara RavZaGüLLü üyenin Profiline bak RavZaGüLLü üyeye özel mesaj gönder RavZaGüLLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RavZaGüLLü su an offline RavZaGüLLü  
RE:
102 Mesaj -
RavZaGüLLü üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı esma38

keske benim sinif da öyle olsa böyle kardes gibi.

nerde.......

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son medine58 tarafından, 02.01.2008 - 18:37 tarihinde.
Gönderen: 02.01.2008 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   RavZaGüLLü üyenin diger mesajlarini ara RavZaGüLLü üyenin Profiline bak RavZaGüLLü üyeye özel mesaj gönder RavZaGüLLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1075 Mesaj -
arkadaslar biz tasındıgımız için yeni evimizin ordaki okula gectim eski sınıf arkadaslarım cok agladılar bende yeni sınıfım berbat ötesii öğretmenler bile derste kfür edio
Gönderen: 04.01.2008 - 14:06
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
bende çok sevdiğim sınıfımdan ayrıldım o kaar çok ağladım ki yeni sınıfıma alışmam zor oldu ama eski sınıfımı çok arıyorum
Gönderen: 04.01.2008 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugbaaaa su an offline tugbaaaa  
74 Mesaj -
tugbaaaa üyenin alternatif Ego
ilk öncee konuyu açtığıni çin çok sağol cnm çok güsel konu ben cvp werimm bizim sınıftada öylee hepimiz kardeşiz sanki o kadar iyilerki snıfımızın içinde olanları birbirimizden başka kimse bilmezz çokta sır tutuyolarr ben sınıfımı çok sewiorummm arklarımıdaa hepsi çok harikalarrr verwirrt verwirrt
Gönderen: 12.02.2008 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   tugbaaaa üyenin diger mesajlarini ara tugbaaaa üyenin Profiline bak tugbaaaa üyeye özel mesaj gönder tugbaaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
keşke bende eski okulumda olabilsemheulend heulend heulend heulend heulend heulend
Gönderen: 13.02.2008 - 23:06
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
:))
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
Bizim sınıfta öyle afacan,şirin ve komik risklere atılan bir sınıf...
Gönderen: 15.02.2008 - 19:52
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 481 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63512 saniyede açıldı