0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » oyun oynuyalım (erkeklerin oynuyacağı bir oyun)

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
oyun oynuyalım (erkeklerin oynuyacağı bir oyun)
16 Mesaj -
BERMİ üyenin alternatif Ego
arkadaşlar yu-gi-oh1 oynuyalım ama birini çağrınca kaçmasın kim gelirse ilk karanlık büyücüyü çağrıyorum...hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig
Gönderen: 02.06.2007 - 19:29
Bu Mesaji Bildir   BERMİ üyenin diger mesajlarini ara BERMİ üyenin Profiline bak BERMİ üyeye özel mesaj gönder BERMİ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Arkadaşım sen galiba bu programı çok izlemişsin ki islami bir sitede böyle bir şeyi paylaşıyorsun...
Gönderen: 03.06.2007 - 10:03
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
XxX=>SaDeF<=XxX haklı canım..Ayrıyeten zaten Baran böyle bi konu açmıştı..
Gönderen: 03.06.2007 - 10:08
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
evet ya
ne luzum var
Gönderen: 03.06.2007 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BERMİ su an offline BERMİ  
16 Mesaj -
ÖZÜRunglücklich
Gönderen: 03.06.2007 - 17:46
Bu Mesaji Bildir   BERMİ üyenin diger mesajlarini ara BERMİ üyenin Profiline bak BERMİ üyeye özel mesaj gönder BERMİ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
arkadaşlar belki burası islami site belki böyle bir konu açılmayabilir ama bir önceki arkadaşımızıda uyarmamız lazımdı ve o oyunu birçok kişii oynuyordu
Gönderen: 03.06.2007 - 17:57
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
16 Mesaj -
BEN BANA BÖYLE DAVRANANLAR UTANSIN BEN BİRAZ EĞLENELİM ZAMAN KAZANALIM KENDİMİZE BEYNİMİZDE CANLANDIRALIM DİYORUM ONLAR BENİM ÜSTÜME YÜKLENİYORLAR KALBİMİ IRDILAR HEM YENİ ÜYEYİM...heulend heulend heulend
Gönderen: 03.06.2007 - 18:12
16 Mesaj -
ÖZÜRDİLERİM IRDİLAR DEĞİL KIRDILAR
Gönderen: 03.06.2007 - 18:13
3648 Mesaj -
aayyy cok ozur dilerim cnm
senin bukadar uzulecegii nerden bilebilrdim
cok ozur dilerim cnm benim
insallah afedersin beni
Gönderen: 03.06.2007 - 18:33
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
<<MA>> su an offline <<MA>>  
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
DEMEK Kİ ÜZÜLMÜŞ OZAMAN HERZAMANKİ GİBİ EMEĞE SAYGI...
Gönderen: 03.06.2007 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
bencede
Gönderen: 04.06.2007 - 13:34
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
İyi o zaman erkek değilim fakat devam ediyorum çizgi film dünyasını çağırıyorum bir de kapalı kart koyuyorum.
Gönderen: 04.06.2007 - 14:50
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
ben bu yu gi oh dan bisey anlamiyorum
yardim edebilirmisiniz lutvennn...unglücklich
Gönderen: 04.06.2007 - 20:18
cankýz su an offline cankýz  
RE:
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı --->MiYaSe<---

ben bu yu gi oh dan bisey anlamiyorum
yardim edebilirmisiniz lutvennn...unglücklich

bende sana katılıyorummgelangweilt gelangweilt gelangweilt
Gönderen: 04.06.2007 - 20:35
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
sadef gelirse o anlatir
Gönderen: 04.06.2007 - 20:45
1075 Mesaj -
1 kere rastladım oda hemen degiştim kanalı
Gönderen: 04.06.2007 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~~~~ZeYnEp~~~~ su an offline ~~~~ZeYnEp~~~~  
RE:
65 Mesaj -
~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı BERMİ

BEN BANA BÖYLE DAVRANANLAR UTANSIN BEN B&Yacute;RAZ E&ETH;LENEL&Yacute;M ZAMAN KAZANALIM KEND&Yacute;M&Yacute;ZE BEYN&Yacute;M&Yacute;ZDE CANLANDIRALIM D&Yacute;YORUM ONLAR BEN&Yacute;M ÜSTÜME YÜKLEN&Yacute;YORLAR KALB&Yacute;M&Yacute; IRDILAR HEM YEN&Yacute; ÜYEY&Yacute;M...heulend heulend heulend

bende üyeyim yeni ama
böyle şeyler yapmıyorum
Gönderen: 15.06.2007 - 21:32
Bu Mesaji Bildir   ~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin diger mesajlarini ara ~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin Profiline bak ~~~~ZeYnEp~~~~ üyeye özel mesaj gönder ~~~~ZeYnEp~~~~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
bende pek bakmam ve yapmam
Gönderen: 16.06.2007 - 14:42
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
aslında bende bilmiyorum bizim okulda çocuklar oynarken bu sözü duymuştum. Sadece arkadaşımızı kırmamak için böyle söyledim yoksa ben ne anlayım yugi ohtan
Gönderen: 16.06.2007 - 19:43
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Çok özür dilerim canım...

Kusuruma bakma...

Bide ben bu oyunu pek bilmiyorum anlatabilirmisin
gelangweilt
Gönderen: 16.06.2007 - 19:51
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
Valla bende bilmiyom dedim ya... Bizim okulda çocuklar oynarken duydum. Bi tek bu lafı biliyom . Arkadaşımız darılmasın diye söyledim sadece...
Gönderen: 16.06.2007 - 20:02
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı XxX=>SaDeF<=XxX

Valla bende bilmiyom dedim ya... Bizim okulda çocuklar oynarken duydum. Bi tek bu laf&yacute; biliyom . Arkada&thorn;&yacute;m&yacute;z dar&yacute;lmas&yacute;n diye söyledim sadece...

lachend lachend lachend
Gönderen: 17.06.2007 - 18:49
1075 Mesaj -
herneyseglücklich glücklich
Gönderen: 17.06.2007 - 20:19
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı __Sevgi__Cicegi__

herneyseglücklich glücklich

Gönderen: 06.09.2007 - 12:37
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer yasir su an offline omer yasir  
507 Mesaj -
omer yasir üyenin alternatif Ego
yugitan birazcik anlarim ama bu sekilde cok sacma oldugunu anlayabilirim.

http://www.yugiohturk.com/forum/

buradan herkes güzel bir yugioh oyunundan duello yapiyorlar, sende ordakilwerle gercegini oyna zaten herkes orada yu-gi-oh´a bayiliyor.
Gönderen: 16.09.2007 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   omer yasir üyenin diger mesajlarini ara omer yasir üyenin Profiline bak omer yasir üyeye özel mesaj gönder omer yasir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 470 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59799 saniyede açıldı