0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » çok ilginç gerçektende deneyin oluyo

önceki konu   diğer konu
32 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
çok ilginç gerçektende deneyin oluyo
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
arkadaşlar şimdi aklınızdan bir sayı tutun tuttuğunuz sayıyı 2 ile çarpın 50 ekleyin 2 ye bölün ve tuttuğunuz sayıyı çıkarın sonuç kaç çıktı 25 mi_?
ben birsürü sayı denedim gerçektende 25 çıkıyoglücklich sizde deneyin
Gönderen: 02.06.2007 - 20:12
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Valla 25 çıktı..überrascht überrascht
Gönderen: 03.06.2007 - 09:05
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
bedede 25 cikiii
Gönderen: 03.06.2007 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1412 Mesaj -
eeveet gerçektende 25 çıkıyo arkadaşlar hepiniz deneyin isterseniz
Gönderen: 03.06.2007 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
bende 25 çıkmadıııheulend
Gönderen: 03.06.2007 - 14:21
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1412 Mesaj -
belki yanlış hesaplamışsındır baştan dene çünkü 25 çıkması lazım
Gönderen: 03.06.2007 - 14:25
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
Cnm ben bunu biliyorum.. 2 ile çarpma 2 ile bölmeyi götürüyor geriye eklenen sayı kalıyor onuda 2 ye böldüğünde sonuç çıkıyor..

İsterseniz bunda deneyin..

Farklı bi sayı tutun Bu sayıyı 2 ile çarpın 80 ekleyin.. 2 ye bölün bu sayıdan ilk tuttuğun sayıyı çıkartın cevap 40 çünkü..

Hep sonuç eklenenin yarısı..zwinkern

Yinede güzel Konu..

razı olsun paylaşımın için..

Selametle..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Güverc!n tarafından, 03.06.2007 - 18:08 tarihinde.
Gönderen: 03.06.2007 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
<<MA>> su an offline <<MA>>  
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
AMA BENDEDE ÇIKMADI
Gönderen: 03.06.2007 - 20:35
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
bende cikti
yanlis yapmis olabilirsin cnm glücklichzwinkern
Gönderen: 04.06.2007 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güz-gülleri su an offline güz-gülleri  
93 Mesaj -
güz-gülleri üyenin alternatif Ego
Özür dilerim ama bendede cıkmadı ya ben yanlış yapıyorum yada hic yapamiyorum yınede bizlerle paylaşdığın icin teşekkürler glücklich glücklich

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son güz-gülleri tarafından, 04.06.2007 - 16:56 tarihinde.
Gönderen: 04.06.2007 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   güz-gülleri üyenin diger mesajlarini ara güz-gülleri üyenin Profiline bak güz-gülleri üyeye özel mesaj gönder güz-gülleri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Bendede çıkmadı valla....
Gönderen: 04.06.2007 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
bende cıkmadı walla
Gönderen: 04.06.2007 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
0ilw 10 arasinda secin bence

Gönderen: 04.06.2007 - 19:51
4929 Mesaj -
Valla bu sefer çıktı....
Gönderen: 04.06.2007 - 20:01
1075 Mesaj -
aaa walla bu sefer cıktı 7 tutmustumverwirrt verwirrt verwirrt
Gönderen: 04.06.2007 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
bäh bäh bäh bäh
Gönderen: 04.06.2007 - 20:09
1075 Mesaj -
yani 500 kere denedimmmlachend lachend lachend lachend lachend lachend
Gönderen: 04.06.2007 - 21:50
güz-gülleri su an offline güz-gülleri  
93 Mesaj -
güz-gülleri üyenin alternatif Ego
bende 2 le denedim ama olmamışdı unglücklich unglücklich
Gönderen: 04.06.2007 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   güz-gülleri üyenin diger mesajlarini ara güz-gülleri üyenin Profiline bak güz-gülleri üyeye özel mesaj gönder güz-gülleri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1412 Mesaj -
2 ile deneyice oluyo çünkü annemede yaptım ve 2 tutmuş çıktı siz yanlış yapıyorsuuz bence hatta 100 tutun yine çıkıyor
Gönderen: 05.06.2007 - 17:16
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
Konu icon   
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
saol cnm şimdi old u verwirrt bäh
Gönderen: 05.06.2007 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
gercekten his bir konu
ben boyle seyleri cok seviyorum :D
Gönderen: 05.06.2007 - 19:45
SPIDER-MAN su an offline SPIDER-MAN  
182 Mesaj -
SPIDER-MAN üyenin alternatif Ego
evet 100 yaptım yine oluyo. bence çok ilginç.verwirrt
Gönderen: 05.06.2007 - 23:38
Bu Mesaji Bildir   SPIDER-MAN üyenin diger mesajlarini ara SPIDER-MAN üyenin Profiline bak SPIDER-MAN üyeye özel mesaj gönder SPIDER-MAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
evet ya
garippp
boyle seyleri bulanlar super zekadir herhalde lachend
Gönderen: 06.06.2007 - 15:27
1412 Mesaj -
evet bencede süper zekadır herhalde
Gönderen: 06.06.2007 - 15:43
4929 Mesaj -
Bulanlara hellal olsun...
Gönderen: 06.06.2007 - 18:35
1412 Mesaj -
bencede helal olsun
Gönderen: 06.06.2007 - 19:19
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ~*~Kelebekler Güzeli~*~

Valla 25 ç&yacute;kt&yacute;..überrascht überrascht

Gönderen: 17.08.2007 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
ben bunu trikini biliyorum
Gönderen: 17.08.2007 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
hani dedin ya 50 ekleyin diye onun yarisini alacaksin yarisida 25 iste o cikiyor baska rakamlarlada yapabilirsiniz mesela 10.... 10 yarisi 5 iste o cikiyor deneyin bi
Gönderen: 17.08.2007 - 21:19
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
aaaaa bende bunun hilesi ne diyordummmm
Gönderen: 19.08.2007 - 15:00
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
bende 33 cikdi

8 aldim

2 ye carpdim=16

16+50=66

66 yi böldüm 33

BIRSEYI YANLIS YAPDIYSAM SÖYLEYIN LÜTFEN
Gönderen: 19.08.2007 - 17:57
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
bnim 26 çıktı
Gönderen: 20.08.2007 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 569 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59906 saniyede açıldı