0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » anelergünü

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
anelergünü
30 Mesaj -
arif-97 üyenin alternatif Ego
annelere cicek aliyos yada hediye iki
ölebise war
iki werdi
Gönderen: 05.06.2007 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   arif-97 üyenin diger mesajlarini ara arif-97 üyenin Profiline bak arif-97 üyeye özel mesaj gönder arif-97 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
arkadas ya
cok zor anliyoruz unglücklich
ben anliyamadim unglücklich
Gönderen: 05.06.2007 - 19:51
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
Konu icon   
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
bende anlamadım unglücklich
Gönderen: 05.06.2007 - 21:39
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
bende anlamadım çok küçükler yazıyor
Gönderen: 06.06.2007 - 16:00
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
RE: anelergünü
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı arif-97

annelere cicek aliyos yada hediye iki
ölebise war
iki werdi

Diyoki:

Annelere çiçek alıyoruz yada çiçek alıyoruz iyki öyle bişey var iyiki verdi..

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son ~*~Kelebekler Güzeli~*~ tarafından, 06.06.2007 - 18:22 tarihinde.
Gönderen: 06.06.2007 - 18:21
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
olabilir

ama arkadas birazzcikk daha duzenli yazarsa daha iyi olmazmi
Gönderen: 09.06.2007 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Başka ülkeden gelmiş nasıl yazacakgelangweilt
Gönderen: 12.06.2007 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
___hasret melegi____ su an offline ___hasret melegi____  
78 Mesaj -
___hasret melegi____ üyenin alternatif Ego

olabilir

lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend

ama arkadas birazcık daha düzenli yazarsaNIZ daha iyi olmaz mi?

Gönderen: 12.06.2007 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   ___hasret melegi____ üyenin diger mesajlarini ara ___hasret melegi____ üyenin Profiline bak ___hasret melegi____ üyeye özel mesaj gönder ___hasret melegi____ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
NIZ ile nedemek istiyosun canimgelangweilt hinterhältig
Gönderen: 12.06.2007 - 20:34
arif-97 su an offline arif-97  
30 Mesaj -
evet yasamiyorum cünkü ben icehne türk deylim ben bir almanim.
ben almanyada dodum onun icin doru yasamiyorum ben doru türkce bilmiyorum arkadaslar onun icin oldumu. glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich
Gönderen: 05.08.2007 - 20:06
Bu Mesaji Bildir   arif-97 üyenin diger mesajlarini ara arif-97 üyenin Profiline bak arif-97 üyeye özel mesaj gönder arif-97 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
ok canim istersen almancasini yaz ben onu türkce yapiyim bende almanyada yasiyorumda ama ellhamdülillah türküm ve müslümanim iyke hiristiyar veya yahudi ve budist degilim allahim korusun
Gönderen: 05.08.2007 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı arif-97

ben almanyada dodum onun icin doru yasamiyorum ben doru türkce bilmiyorum arkadaslar onun icin oldumu. glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich

bir aciklik getirdigin icin sagol cnm
Gönderen: 06.08.2007 - 20:26
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE: RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ==>MiYaSe<==

Alıntı
Orij&yacute;nal&yacute; arif-97

bir aciklik getirdigin icin sagol cnm

Gönderen: 08.08.2007 - 17:44
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
arif-97 su an offline arif-97  
30 Mesaj -
miyasi sen doru söliyonglücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich
Gönderen: 08.08.2007 - 18:07
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı arif-97

miyasi sen doru söliyonglücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich

Gönderen: 06.09.2007 - 12:44
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 345 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59205 saniyede açıldı