0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Tanışma » SOHBET 2

önceki konu   diğer konu
508 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (34): < Geriye31 32 (33) 34 Devam >
Gönderen
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
BenDee GeLdimm nasıLsınıss bakaLımm görmeyeLii..glücklich
Gönderen: 12.10.2007 - 09:41
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
iyiyim cnm, sen?

Bende uzun süredir giremiyorum ravdaya kusura bakmayın. Sizi özlemişim.İnternet kesiliyor evde, o yüzden giremedim. Ayrıca dersler de var. Yani çok az zamanım var ravdaya girmek için.

Neyse herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Kendinize ii bakın.

Gönderen: 12.10.2007 - 10:11
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
gelebildiniz sonunda yha
sizi ozledimm
Gönderen: 12.10.2007 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Bisi unuttunusss hayırsıslarr!!!!

verwirrt verwirrt

Şaka tabikide h.g canlarım bnm..

Gönderen: 12.10.2007 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
hehehehe :D
Gönderen: 12.10.2007 - 21:52
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
mRb miYaSe=)
Gönderen: 26.11.2007 - 21:32
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugbaaaa su an offline tugbaaaa  
slm
74 Mesaj -
tugbaaaa üyenin alternatif Ego
merhabaaa arkadaşlar ben yeni üyeyimm çok güsel bi site çok beğendimmverwirrt verwirrt
Gönderen: 25.12.2007 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   tugbaaaa üyenin diger mesajlarini ara tugbaaaa üyenin Profiline bak tugbaaaa üyeye özel mesaj gönder tugbaaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: slm
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı kara_melek

merhabaaa arkada&thorn;lar ben yeni üyeyimm çok güsel bi site çok be&eth;endimmverwirrt verwirrt

bizde yeni uye bekliyorduk yhaa
nerde kaldin glücklichglücklichbäh
Gönderen: 26.12.2007 - 14:52
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Merhaba arkadaşlar!
Nasılsınız?

Gönderen: 13.01.2008 - 11:04
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı Deniz Yildizi

Merhaba arkada&thorn;lar!
Nas&yacute;ls&yacute;n&yacute;z?

ben cok iyim.Seni gordum daha iyi oldum.
hosgeldin cnm seni uzun suredir gormedim glücklich
Gönderen: 13.01.2008 - 20:56
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
s.a bende çoktan beri giremiyordum malum karneler yaklaştı son yazılılar falan giremedim ama şu yarıyıl tatili gelsin hergün ravdadayım
Gönderen: 14.01.2008 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
Yha ama ben hergun giriyorum.
bizim de karnelerimiz var.okulum cok iyi gidiyor allah sukur. glücklich
Gönderen: 14.01.2008 - 23:43
esma_elif su an offline esma_elif  
slm.mrb.ben esma elif.
49 Mesaj -
esma_elif üyenin alternatif Ego

ben esma elif bende bu siteye taaa nezamandan beri nezamandır üyeyim üyeyim ama ben size msn adresimi verdim eklemeyenler var lütfen ekleyin ya hiç arkadaşım yok msn adresimde ......

cikolata_bratz@hotmail.com

Gönderen: 25.01.2008 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   esma_elif üyenin diger mesajlarini ara esma_elif üyenin Profiline bak esma_elif üyeye özel mesaj gönder esma_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
ya cnm özel mesaj la ver msn adressi ni ya ravdada veremessiniz
Gönderen: 27.01.2008 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugbaaaa su an offline tugbaaaa  
74 Mesaj -
tugbaaaa üyenin alternatif Ego
yeni üye bekliyomuşsunuz o zmn denk gelmişimm wallalachend çokk sewdimm bu eyi yaa sanki bağımlılık yaptııılachend lachend lachend merhabaaa arkadaşlarr bu aradaa!!
Gönderen: 27.01.2008 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   tugbaaaa üyenin diger mesajlarini ara tugbaaaa üyenin Profiline bak tugbaaaa üyeye özel mesaj gönder tugbaaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (34): < Geriye31 32 (33) 34 Devam >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 524 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59674 saniyede açıldı