0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Tanışma » SOHBET 2

önceki konu   diğer konu
508 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (34): < Geriye32 33 (34)
Gönderen
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Selam arkadaslarr ?
Gönderen: 09.02.2008 - 14:41
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
RE: slm.mrb.ben esma elif.
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı esma_elif

ben esma elif bende bu siteye taaa nezamandan beri nezamand&yacute;r üyeyim üyeyim ama ben size msn adresimi verdim eklemeyenler var lütfen ekleyin ya hiç arkada&thorn;&yacute;m yok msn adresimde ......

cikolata_bratz@hotmail.com

msn adresini vermen yanlış buraya msn adresi vermek yasak bildiğim kadarıyla bazıları öyle diyor.
Gönderen: 29.02.2008 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
hem sende kişi yoksa napalım. fazlasıyla tanımadığın insanları msn listene eklememen gerekir.kötü amaçla da ekleyenler olabilir.
Gönderen: 29.02.2008 - 16:12
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
Cok haklisin mayyis
Gönderen: 29.02.2008 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esma_elif su an offline esma_elif  
slm
49 Mesaj -
esma_elif üyenin alternatif Ego

arkadaşlar çok güzel sohbet c.c devamını getirir inş.

Gönderen: 17.03.2008 - 23:13
Bu Mesaji Bildir   esma_elif üyenin diger mesajlarini ara esma_elif üyenin Profiline bak esma_elif üyeye özel mesaj gönder esma_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
inş. cnm
Gönderen: 27.03.2008 - 19:50
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Ee nasıLsınız arkadaşLar glücklich
Gönderen: 14.07.2008 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuL_CiCeK su an offline GuL_CiCeK  
1268 Mesaj -
GuL_CiCeK üyenin alternatif Ego
iyiyim elhamdulillah arkadasim sen nasilsin?
Gönderen: 23.07.2008 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   GuL_CiCeK üyenin diger mesajlarini ara GuL_CiCeK üyenin Profiline bak GuL_CiCeK üyeye özel mesaj gönder GuL_CiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
Arkadaşlaaaar geri döndüm =D
Gönderen: 01.08.2008 - 16:26
cennet gülü su an offline cennet gülü  
RE:
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ==>MiYaSe<==

Arkada&thorn;laaaar geri döndüm =D

Hoşgeldinnnn...Nasılsın?
Gönderen: 05.08.2008 - 11:27
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
Iyim canım sen? =)
Gönderen: 05.08.2008 - 21:33
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego

ARKADAŞLAR RA VDAYA VERDİĞİM UZUN BİR ARANIN SONUNDA ARTIK ARANIZA GERİ DÖNÜYORUM YENİ EVE TASINDIGIMIZ İÇİN İNETERNET BAGLANMAMISTI FAKAT ARTIK GİREBİLİCEĞİM =D

Gönderen: 22.09.2008 - 21:26
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
Tekrardan hosgeldin canim =]
Gönderen: 22.09.2008 - 22:22
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (34): < Geriye32 33 (34)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 377 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63240 saniyede açıldı