0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » taktir mi aldın teşekkür mü ?

önceki konu   diğer konu
34 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
~~~~ZeYnEp~~~~ su an offline ~~~~ZeYnEp~~~~  
Konu icon    taktir mi aldın teşekkür mü ?
65 Mesaj -
~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin alternatif Ego
ewet arkadşlar soru oyunu ben diyicem mesela altaki tşk aldı o evet yada hayır diyip ne aldığını söyleyecek altakini tahmin edecek
başlıyorum
ben taktir aldım
altaki
tşk aldı
Gönderen: 21.06.2007 - 10:25
Bu Mesaji Bildir   ~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin diger mesajlarini ara ~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin Profiline bak ~~~~ZeYnEp~~~~ üyeye özel mesaj gönder ~~~~ZeYnEp~~~~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Hayır taktir..

Alttaki taktir..
Gönderen: 21.06.2007 - 10:47
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
<<MA>> su an offline <<MA>>  
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
evet
alttaki onların orada yok
veya varsa takdir..
Gönderen: 21.06.2007 - 12:56
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Evet takdir..

Alttaki birşey alamadı

Gönderen: 21.06.2007 - 16:21
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
daha bisey alamdim
karneler daha verilmedi unglücklich
(konu yu dagatmak istemem ama usteki cvp veren kisi sen kelebekler guzeli sin demi ?)
altaki tsk aldi

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son --->MiYaSe<--- tarafından, 21.06.2007 - 20:40 tarihinde.
Gönderen: 21.06.2007 - 20:40
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kurabiye Canavarý su an offline Kurabiye Canavarý  
Konu icon    taktir
1 Mesaj
Kurabiye Canavarý üyenin alternatif Ego
Taktir aldım ve hepsi 5,4,5,4 diye gidiyor

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son Kurabiye Canavarý tarafından, 22.06.2007 - 09:36 tarihinde.
Gönderen: 22.06.2007 - 09:29
Bu Mesaji Bildir   Kurabiye Canavarý üyenin diger mesajlarini ara Kurabiye Canavarý üyenin Profiline bak Kurabiye Canavarý üyeye özel mesaj gönder Kurabiye Canavarý üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynepmedine su an offline zeynepmedine  
Konu icon    TAKDİR
49 Mesaj -
zeynepmedine üyenin alternatif Ego
ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYEYİM
TAKDİR ALDIM BENCE ALTTA Kİ TAKDİR ALDI
Gönderen: 22.06.2007 - 11:43
Bu Mesaji Bildir   zeynepmedine üyenin diger mesajlarini ara zeynepmedine üyenin Profiline bak zeynepmedine üyeye özel mesaj gönder zeynepmedine üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ümmis su an offline ümmis  
215 Mesaj -
ümmis üyenin alternatif Ego
doğru bildin zeynepmedine taktir aldım
bence alttaki taktir aldı...
Gönderen: 22.06.2007 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   ümmis üyenin diger mesajlarini ara ümmis üyenin Profiline bak ümmis üyeye özel mesaj gönder ümmis üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
___hasret melegi____ su an offline ___hasret melegi____  
Konu icon   
78 Mesaj -
___hasret melegi____ üyenin alternatif Ego
ben takdir aldım glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich glücklich
Gönderen: 22.06.2007 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   ___hasret melegi____ üyenin diger mesajlarini ara ___hasret melegi____ üyenin Profiline bak ___hasret melegi____ üyeye özel mesaj gönder ___hasret melegi____ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Bidahaki severe sorunu yaaz....

Alttaki tşk aldı...

Gönderen: 22.06.2007 - 16:50
~~~~ZeYnEp~~~~ su an offline ~~~~ZeYnEp~~~~  
Konu icon    taktir
65 Mesaj -
~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin alternatif Ego
hayır bilmedin taktir aldım altaki tşk aldı
Gönderen: 24.06.2007 - 11:39
Bu Mesaji Bildir   ~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin diger mesajlarini ara ~~~~ZeYnEp~~~~ üyenin Profiline bak ~~~~ZeYnEp~~~~ üyeye özel mesaj gönder ~~~~ZeYnEp~~~~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
Konu icon    taktir
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
hyr bilemedin taktir
alttaki taktir ALDI(ins herkes taktir almıstır)
Gönderen: 24.06.2007 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mevsimlerin dosttu su an offline mevsimlerin dosttu  
92 Mesaj -
mevsimlerin dosttu üyenin alternatif Ego
evt bildin taktir aldım. alttaki taktir aldı
Gönderen: 24.06.2007 - 12:34
Bu Mesaji Bildir   mevsimlerin dosttu üyenin diger mesajlarini ara mevsimlerin dosttu üyenin Profiline bak mevsimlerin dosttu üyeye özel mesaj gönder mevsimlerin dosttu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Evet alttaki tşk..
Gönderen: 24.06.2007 - 17:32
3648 Mesaj -
ikisi sayilir
Gönderen: 24.06.2007 - 17:34
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
541 Mesaj -
takdir aldım
alttaki takdir
Gönderen: 24.06.2007 - 17:46
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynepmedine su an offline zeynepmedine  
49 Mesaj -
zeynepmedine üyenin alternatif Ego
ARKADAŞLAR BU GURUR VE MUTLULUK VERİCİ BİŞEY
ÇOĞUNLUK TAKDİR ALMIŞ
İNŞ BAŞARILARIMIZIN DEVAMI GELİR
Gönderen: 24.06.2007 - 17:58
Bu Mesaji Bildir   zeynepmedine üyenin diger mesajlarini ara zeynepmedine üyenin Profiline bak zeynepmedine üyeye özel mesaj gönder zeynepmedine üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
541 Mesaj -
kimse tahminde bulunmuyo.
Gönderen: 24.06.2007 - 17:59
Güverc!n su an offline Güverc!n  
RE:
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı <<MA>>

takdir ald&yacute;m
alttaki takdir

£wet ßildin <Ma>cım

Alttaki Takdir Almışdır..zwinkern
Gönderen: 25.06.2007 - 07:56
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Evet kesinlikle

Alttaki tşk..

Gönderen: 25.06.2007 - 09:06
1075 Mesaj -
hayır göstermesin
alttaki taktir aldı
Gönderen: 25.06.2007 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
ewt alttakide takdir
Gönderen: 25.06.2007 - 17:08
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
Moderator
207 Mesaj -
HiLaL-i ehmer üyenin alternatif Ego
MasaALLAH glücklich

Gönderen: 25.06.2007 - 18:01
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
glücklichglücklich
evet
burda taktir yok ama bir kagit verdiler
oda o sayilir tsk de aldim
Gönderen: 25.06.2007 - 18:54
541 Mesaj -
alttaki takdir aldı...
Gönderen: 07.07.2007 - 20:33
4929 Mesaj -
Evet..

Alttaki hiç bir şey alamadı..

Gönderen: 08.07.2007 - 09:46
1075 Mesaj -
hayır göstermesin
alttaki taktir
Gönderen: 08.07.2007 - 12:07
_ASENA_ su an offline _ASENA_  
159 Mesaj -
_ASENA_ üyenin alternatif Ego
Evet cnm takdir aldım...bäh

Alttaki teşekkür aldı...

Gönderen: 09.07.2007 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   _ASENA_ üyenin diger mesajlarini ara _ASENA_ üyenin Profiline bak _ASENA_ üyeye özel mesaj gönder _ASENA_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
Asena aşk olsun yaa..

Hiç teşekkür alırmıyım ben

Alttaki taktir aldı..

Gönderen: 09.07.2007 - 18:43
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
evt
alttaki taktir aldılachend
Gönderen: 09.07.2007 - 18:45
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SAFA KADI su an offline SAFA KADI  
11 Mesaj -
SAFA KADI üyenin alternatif Ego
doğru takdir aldım alttaki takdir aldı kesinnnnnn
Gönderen: 20.08.2007 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   SAFA KADI üyenin diger mesajlarini ara SAFA KADI üyenin Profiline bak SAFA KADI üyeye özel mesaj gönder SAFA KADI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güzel prenses su an offline güzel prenses  
25 Mesaj -
güzel prenses üyenin alternatif Ego
evet
alttaki teşekkür aldı
Gönderen: 04.09.2007 - 14:49
Bu Mesaji Bildir   güzel prenses üyenin diger mesajlarini ara güzel prenses üyenin Profiline bak güzel prenses üyeye özel mesaj gönder güzel prenses üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
hyr taktir

altaki taktir aldı
Gönderen: 04.09.2007 - 16:31
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
Konu icon   
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
evet takdir aldım
bence alttaki arkadaşım da taktir almıştır.doğru mu acabagelangweilt
Gönderen: 04.09.2007 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 483 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62614 saniyede açıldı