0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Tanışma » kendimizi tanitalim

önceki konu   diğer konu
30 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (2): (1) 2 Devam >
Gönderen
princess_of_islam su an offline princess_of_islam  
kendimizi tanitalim
293 Mesaj -
princess_of_islam üyenin alternatif Ego
slm arkadaslar herkes kendisini tanitsin ben baslayim adim :nergis yasim:12 okul:gynasium 7 sinif ulkem ve oturdum sehir:almanya dortmund sarki türü:rock hip hoip en iyi arkadaslarim:MELISA KIRA dominik christoph h hobbys:chilln ;ravdanet,sinema,arkadaslarla beraber olmak,msn,icq ,unnaer simdide sizde sira herkes kendisini tanitsin
Gönderen: 08.07.2007 - 21:08
Bu Mesaji Bildir   princess_of_islam üyenin diger mesajlarini ara princess_of_islam üyenin Profiline bak princess_of_islam üyeye özel mesaj gönder princess_of_islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fatihduyar su an offline fatihduyar  
242 Mesaj -
fatihduyar üyenin alternatif Ego
merhaba ben fatih 1997yılında Konyada doğdum manisada oturuyorum 5.sınıfa geçtim.Gazi ilk öğretim okulunda okuruyorum.glücklich glücklich glücklich

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son fatihduyar tarafından, 09.07.2007 - 14:09 tarihinde.
Gönderen: 09.07.2007 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   fatihduyar üyenin diger mesajlarini ara fatihduyar üyenin Profiline bak fatihduyar üyeye özel mesaj gönder fatihduyar üyenin websitesini ziyaret et fatihduyar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ercan su an offline ercan  
261 Mesaj -
ercan üyenin alternatif Ego
slm ben ercan gölcük kocalinde oturuyorum liseye geçtim 15 yaşındayım
Gönderen: 12.07.2007 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   ercan üyenin diger mesajlarini ara ercan üyenin Profiline bak ercan üyeye özel mesaj gönder ercan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
261 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Deniz Yildizi tarafından, 12.07.2007 - 19:48 tarihinde.
Gönderen: 12.07.2007 - 12:34
Bu Mesaji Bildir   ercan üyenin diger mesajlarini ara ercan üyenin Profiline bak ercan üyeye özel mesaj gönder ercan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
msn vermek yasaaaak
Gönderen: 12.07.2007 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
261 Mesaj -
offfff anladık tmm yasak yazmıyorum bida zaten
Gönderen: 12.07.2007 - 17:36
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Arkadaşlar lütfen mesajlarınıza msn adresinizi yazmayın. Hackerler v.b adresinize zarar verebilirler.

Şimdi msn adresini yazan kişilerin mesajlarını değiştiriyorum.

Selametle..

Gönderen: 12.07.2007 - 19:37
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Tamam canım............
Gönderen: 12.07.2007 - 19:41
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
261 Mesaj -
tamam değiştir ama neden yasak msn adresi verme unglücklich
Gönderen: 12.07.2007 - 21:58
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
RE:
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı Deniz Yildizi

Arkada&thorn;lar lütfen mesajlar&yacute;n&yacute;za msn adresinizi yazmay&yacute;n. Hackerler v.b adresinize zarar verebilirler.

&THORN;imdi msn adresini yazan ki&thorn;ilerin mesajlar&yacute;n&yacute; de&eth;i&thorn;tiriyorum.

Selametle..

canim cvp bi burda ^^^^^^^
Gönderen: 12.07.2007 - 22:09
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
261 Mesaj -
gördük cnm heralde tamam yazmayız bida
heulend glücklich
Gönderen: 12.07.2007 - 23:04
293 Mesaj -
tartısmayın canım
Gönderen: 13.07.2007 - 16:13
Bu Mesaji Bildir   princess_of_islam üyenin diger mesajlarini ara princess_of_islam üyenin Profiline bak princess_of_islam üyeye özel mesaj gönder princess_of_islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
261 Mesaj -
tmm cnm senmi kırcam ben herkesten özür dilerim tmm mı bida da bu konuyu açmayın lütfen msn vermenin yasak oldunu bilmiodum ve şimdi biliyorum ok mu
gelangweilt
Gönderen: 13.07.2007 - 20:32
293 Mesaj -
tabiiki okay hihi
Gönderen: 14.07.2007 - 15:27
261 Mesaj -
;)
Gönderen: 14.07.2007 - 15:33
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (2): (1) 2 Devam >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 526 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62686 saniyede açıldı