0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » 5 CUZ

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
*_crazygirl_* su an offline *_crazygirl_*  
ALLAH RIZASI İÇİN!!!!
2024 Mesaj -
*_crazygirl_* üyenin alternatif Ego
Arkadaşlar benim 31 temmuza kadar 5 cuz okumam gerekiyor ama durumum müsait deil de acaba siz okuyabildiğiniz kadar okuyabilir misinizz?

16.cüzden 20. cüze kadar.Ben 1 cuz okuyacağım da
siz devamını eğer okumayı kabul ederseniz aranızda paylaşıp okur musunuz ALLAH RIZASI İÇİN ama 31 temmuza kadar şimdiden saolun glücklich

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son *_crazygirl_* tarafından, 20.07.2007 - 18:18 tarihinde.
Gönderen: 20.07.2007 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
cnm üzülme ama ben okuyamam...çünkü ben cüz okumayı bilmiyorum ben istanbul/fatihte oturuyorum ve fatihte erken yolluyorlar kuran'a onun için ben 4 buçuk yaşımdayken bitirdim 5 yaşındayken cüz okumaya başladım 6 yaşımdayken cüzü bitirdim ama unuttum...heulend heulend unglücklich unglücklich
Gönderen: 20.07.2007 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1236 Mesaj -
yani beni inş anlamuşsındır
Gönderen: 20.07.2007 - 18:23
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2024 Mesaj -
öle cuz deil kuran dan cuz okumak canım YAni kuran okuyacaksın işte o kuranda cuzlar var onu okuyacaksın tabi kabul edersen
Gönderen: 20.07.2007 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1236 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı *_crazygirl_*

öle cuz deil kuran dan cuz okumak caným YAni kuran okuyacaksýn iþte o kuranda cuzlar var onu okuyacaksýn tabi kabul edersen

ama bnen şimdi erken bitirdiğim için kuranı onun için hatırlamıyorum daha 4 buçuk yaşımdayken bitirmiştim.
Gönderen: 26.07.2007 - 14:26
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Ben okurum tatlım..
Gönderen: 26.07.2007 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2024 Mesaj -
ya saol da ne kadar okuyacaksın
Gönderen: 26.07.2007 - 16:26
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
1 cüz aldım ve sözümü tutup okudum canım..

Hayırlı olsun..

Gönderen: 01.08.2007 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 571 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55983 saniyede açıldı