0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » Arkadaslar Allahinizi seviyorsaniz bi bakin Kapali

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Arkadaslar Allahinizi seviyorsaniz bi bakin
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
Arkadaslar!

Aramiza affedersiniz ahlaksiz ve kendilerini bisey zanedip birileri geldi adlarida kizil ve patlican mi ne bilmiyorum ama ravda hakkinda cok kötü seyler söylüyorlar yok ravda kötü mis de bilmem ne imisde sakin kanmayin onlarin dedikleri hepsi palavra arkadaslar bak site sahibine haksizlik yapiyorsunuz iyi peki tamam buraya yaziyorlar cocuk yerine ozaman büyüklerin yerine neden yazmiyorlar belki simdi su iki yalanci bu mesajimi okurlarsa hemen büyüklerin orayada yazar

Arkadaslar!"

Kac senedir kac aydir burada güzel konullar aciyor yaziyor ve okuyoruz söyleyin burada neler ögrendiniz nekadar güzel seyler ögendiniz ravda sahesinde simdide güzel seyler ögrendikten sonra böyle seyler yazmalarina hakklari yok kim katiliyor bana?
Gönderen: 29.07.2007 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
ben inandim ama neyazikki
yani belki olabilir ya
unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich
hem nerden biliyosun dogru olmadigina
unglücklich
Gönderen: 30.07.2007 - 02:21
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
söylesinler ozaman nereden bidiklerini hadi söylesinler hinterhältig
Gönderen: 30.07.2007 - 11:34
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
belkide bu site sahibini sevmedikleri icin böyle yapiyolardir olamazmi ärgerlich
Gönderen: 30.07.2007 - 11:35
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
~aY~ üyenin alternatif Ego
Miyasecim sizi yitekliyorlarki büyüklerin oraya yazın diye onlar yazarlarsa kim oldukları anlasılır diye..
Biz kücügüz aklımız ermez felan zannediyorlar..
Büyüklerin yerinde buna inanmazlar ama burda cok inanan olur..

Gönderen: 30.07.2007 - 12:38
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
bizi cahil sandilar hinterhältig galiba
Gönderen: 30.07.2007 - 12:42
edaaa su an offline edaaa  
177 Mesaj -
edaaa üyenin alternatif Ego
arkadaşlar bence o insanlar büyük insanlar.vede dinine düşkün olmayan insanlar.kendileri gibi bizi küçük yaşta kötü etmeye vede bu dini siteye girmemizi istemiyorlar.arkadaşlar kısacası o kizil ve patlıcana inanmayalım. olur muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?
Gönderen: 30.07.2007 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   edaaa üyenin diger mesajlarini ara edaaa üyenin Profiline bak edaaa üyeye özel mesaj gönder edaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
ben cocuk ravdaya girmeyi devam edecem.
ve oyle seylerle ilgilenmiyecem
ama buyuk ravdaya hic gitmem artik
yalan soyluyebilirler ama yinede oraya girmeyecem
Gönderen: 30.07.2007 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
im sabir ärgerlich

Ya büyük ravdada süper seyler var ya hem büyük ravda olmasaydi ben veya biz nereden bilecektik Coca Cola´nin anlamini? Nereden bilecektik america ve israiler nekadar pis olduklarini ärgerlich hinterhältig düsün bi canim ärgerlich
Gönderen: 30.07.2007 - 18:21
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
~aY~ üyenin alternatif Ego
zaten büyük ravda bizim yerimiz degilki..
oraya büyüyünce girersinzwinkern
senin isin burda yani ravda cocuktaa

Gönderen: 30.07.2007 - 18:35
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
726 Mesaj -
evet annem giriyo bazen onun icin dedim bazen enteressant konullar oluyor bende bakiyorum bibäh
Gönderen: 30.07.2007 - 18:37
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı tugcenur

im sabir ärgerlich

Ya büyük ravdada süper seyler var ya hem büyük ravda olmasaydi ben veya biz nereden bilecektik Coca Cola´nin anlamini? Nereden bilecektik america ve israiler nekadar pis olduklarini ärgerlich hinterhältig düsün bi canim ärgerlich

yaaa her lafima kiziliyo yeter sanki suc bende demiiii

cogu saten sucu bana atiyo

saten boyle devam ederse artik uyeligimi de sildirecem

Gönderen: 30.07.2007 - 23:25
3648 Mesaj -

sizin bana boyle yapacaginiz hayatta aklima gelmezdi

eskiden hic kimse ile kus deyildim simdi 2 birden

allah size dogru seyleri gostersin nasil pisman olursunuz

herkeze demiyorum

bazilerine diyorum

Gönderen: 30.07.2007 - 23:27
Moderator
726 Mesaj -
iyi tamam yeter canim kapandi bu konu

Konu kilitlenmistir
Gönderen: 31.07.2007 - 22:44
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 558 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59142 saniyede açıldı