0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » FLAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
___hasret melegi____ su an offline ___hasret melegi____  
FLAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
78 Mesaj -
___hasret melegi____ üyenin alternatif Ego
ARKADAŞLAR BİLİYORMUSUNUZ ANKARADA SU KESİLMİŞ,,,,,,überrascht
Gönderen: 31.07.2007 - 17:26
Bu Mesaji Bildir   ___hasret melegi____ üyenin diger mesajlarini ara ___hasret melegi____ üyenin Profiline bak ___hasret melegi____ üyeye özel mesaj gönder ___hasret melegi____ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
hayır ben ankarada oturuyorum kesilmedi
Gönderen: 31.07.2007 - 17:38
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1412 Mesaj -
ankara ikiye ayrıldı yarın kesilcek 1. bölge iki gün gidip iki gün gelcek hatta bu yüzden ankarada okullar ekimin 15 açılabilir
Gönderen: 31.07.2007 - 17:39
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
ins. su kesilmeden yagmur yagar
Gönderen: 31.07.2007 - 17:42
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1412 Mesaj -
inşallah ama öyle gözükmüyo havada bulut yok
Gönderen: 31.07.2007 - 17:43
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
ay evet ya bizim almanyada baya bi yagiyor birazcikta türkiyeme gitsin ben ankaraliyim
Gönderen: 31.07.2007 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esma38 su an offline esma38  
223 Mesaj -
esma38 üyenin alternatif Ego
AYYYYYYYYYYYY BIZIM BURDA ALMANYADA YAGMUR HIC KESILMIYOR TAUGCECIGME KATILIYORUM ´´KESKE BIRAZ YAGMUR TÜRKIYEYE GITSE´´

unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich
Gönderen: 03.08.2007 - 12:01
Bu Mesaji Bildir   esma38 üyenin diger mesajlarini ara esma38 üyenin Profiline bak esma38 üyeye özel mesaj gönder esma38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
evet bende haberlerde okudum unglücklich heulend
Gönderen: 03.08.2007 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı mEkKe_GüLü

evet bende haberlerde okudum unglücklich heulend

Gönderen: 14.08.2007 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hafsa su an offline hafsa  
125 Mesaj -
hafsa üyenin alternatif Ego
ankara için çok üzüldüm allah yardımcınız olsunnnn
Gönderen: 26.08.2007 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   hafsa üyenin diger mesajlarini ara hafsa üyenin Profiline bak hafsa üyeye özel mesaj gönder hafsa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
amin ardaşlar bugün marmarada yani istanbulda yağış bekleniyor hemd çok yağıcakmış arka arkayaüberrascht
Gönderen: 12.09.2007 - 12:11
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 472 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60168 saniyede açıldı