0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » 40 Milyon sevap kazanmak istermsnz?_

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
40 Milyon sevap kazanmak istermsnz?_
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
eşhedü en la ilahe illallahu vahdehu la şerikeleh ilahen vahiden sameden lem yettehiz sahibeten ve la veleda ve lem yeküllehu kufuven ehad"

anlamı: "allahtan başka ilah olmadığına bir ve ortağı olmadığına şahitlik ederim o birdir samettir (hiçbir şeye muhtaç değildir aksine herşey ona muhtaçtır) eş ve çocuk edinmemiştir hiçbir şey onun dengi değildir."

peygamberimiz hadis-i şerifte bu duayı günde on kere okuyana 40 milyon sevap yazılır (tirmizi müsned)

Gönderen: 15.08.2007 - 14:37
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
...
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
cnm cok tsk ederim
Bunu biyere yazarim ins. sonra okurum 10-30 kere glücklich
bizi bilgilendirdigin icin senden allah (c.c.) razi olsun

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son xXYaSoCXx tarafından, 15.08.2007 - 15:40 tarihinde.
Gönderen: 15.08.2007 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
cümlemien razı olsun..

Okursanız ne mutlu..glücklich

Selam ve Dua İle..

..
Gönderen: 15.08.2007 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
razı olsun canım..

Verdiğin güzel bilgiler için!

Gönderen: 15.08.2007 - 19:22
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ~Nisan Yağmuru~

razý olsun caným..

Verdiðin güzel bilgiler için!

Gönderen: 16.08.2007 - 11:20
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
RE: ...
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı xXYaSoCXx

cnm cok tsk ederim
Bunu biyere yazarim ins. sonra okurum 10-30 kere glücklich
bizi bilgilendirdigin icin senden allah (c.c.) razi olsun

allah razi olsun
ben yazdim bile
ama ezberliyecem.
ama annemin ezberi pek iyi deyildir ama o okumak istiyo okudukca azerler oyle de olur demi ?
Gönderen: 16.08.2007 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
tşkr
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
teşekkür ederim bu gün 10 kere okudum.zaten dshs bu gün gördüm.neredeyse ezberldim. hp senin gibi insanları yaratsın.
Gönderen: 16.08.2007 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE: t&thorn;kr
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı may&yacute;s

te&thorn;ekkür ederim bu gün 10 kere okudum.zaten dshs bu gün gördüm.neredeyse ezberldim. hp senin gibi insanlar&yacute; yarats&yacute;n.

Gönderen: 16.08.2007 - 19:18
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hepsi_Eren su an offline Hepsi_Eren  
Moderator
726 Mesaj -
Hepsi_Eren üyenin alternatif Ego
senden razi olsun Güvercin Kardes ben hergün okurum bu duayi 10 defa cok güzel bir paylasma
Gönderen: 16.08.2007 - 20:12
Bu Mesaji Bildir   Hepsi_Eren üyenin diger mesajlarini ara Hepsi_Eren üyenin Profiline bak Hepsi_Eren üyeye özel mesaj gönder Hepsi_Eren üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
demi ya
birde tek 10 kere yaw ve 40 milyon svp
ayy ne guzel
Gönderen: 17.08.2007 - 10:14
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Peygamberin Gülleri su an offline Peygamberin Gülleri  
RE:
153 Mesaj -
Peygamberin Gülleri üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ~Nisan Yağmuru~

raz&#253; olsun can&#253;m..

Verdi&#240;in güzel bilgiler için!

Gönderen: 03.09.2007 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   Peygamberin Gülleri üyenin diger mesajlarini ara Peygamberin Gülleri üyenin Profiline bak Peygamberin Gülleri üyeye özel mesaj gönder Peygamberin Gülleri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
cümLemizden razı oLsun Jnm benim..=))
Gönderen: 07.09.2007 - 10:26
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 569 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59613 saniyede açıldı