0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Tanışma » Yeniyim!

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Yeniyim!
8 Mesaj
Mrb arkadaslar benim adim zeynep ve 6 yasindayim.Almanyada oturuyorum ve 1 sinifa gidiyorum sizle tanismak icin sabirsizlaniyorum...
Gönderen: 03.01.2008 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   pitircik üyenin diger mesajlarini ara pitircik üyenin Profiline bak pitircik üyeye özel mesaj gönder pitircik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
Konu icon   
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
canım hoşgeldinn ...glücklich glücklich
Gönderen: 04.01.2008 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
Konu icon   
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Hoşgeldin zeynep, seninle tanıştığıma sevindim.
Gönderen: 13.01.2008 - 10:55
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
hg cnmm
Ins ravdayi seversin :D
Gönderen: 13.01.2008 - 20:43
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
sevindim
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
çokkkkkkkkkk sevindim(tanıştığımıza)ama hep böyle gzl ve neşeli konuş.. yenisin eskime sakınnnglücklichbäh
Gönderen: 31.01.2008 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esracik su an offline esracik  
54 Mesaj -
esracik üyenin alternatif Ego
ravdaya hosgeldin zeynep

cok sevindim verliebt verliebt verliebt

(benim kuzenimin adi da zeynep)

lachend
Gönderen: 26.03.2008 - 09:38
Bu Mesaji Bildir   esracik üyenin diger mesajlarini ara esracik üyenin Profiline bak esracik üyeye özel mesaj gönder esracik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: sevindim
1075 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı sevgi kuşu

çokkkkkkkkkk sevindim(tan&yacute;&thorn;t&yacute;&eth;&yacute;m&yacute;za)ama hep böyle gzl ve ne&thorn;eli konu&thorn;.. yenisin eskime sak&yacute;nnnglücklichbäh

çok haklısın cnmm
Gönderen: 27.03.2008 - 19:08
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esma_elif su an offline esma_elif  
49 Mesaj -
esma_elif üyenin alternatif Ego
Cnm hoşgeldin güzel vakitler geçirirsin inş.

Gönderen: 17.04.2008 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   esma_elif üyenin diger mesajlarini ara esma_elif üyenin Profiline bak esma_elif üyeye özel mesaj gönder esma_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugbaaaa su an offline tugbaaaa  
74 Mesaj -
tugbaaaa üyenin alternatif Ego
h.g cnmm bende birazcık yeniyimmm ben çoq sewdimm ravdayı inş.. sende seweersinnnverwirrt
Gönderen: 19.04.2008 - 20:40
Bu Mesaji Bildir   tugbaaaa üyenin diger mesajlarini ara tugbaaaa üyenin Profiline bak tugbaaaa üyeye özel mesaj gönder tugbaaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1075 Mesaj -
ARKADAŞLAR aşkına siz zeynebin ravdaya kaç kere girdiğini gördünüs
Gönderen: 03.06.2008 - 12:26
CadYSheY su an offline CadYSheY  
RE:
1 Mesaj
hosqeldin.
Gönderen: 10.06.2008 - 13:51
Bu Mesaji Bildir   CadYSheY üyenin diger mesajlarini ara CadYSheY üyenin Profiline bak CadYSheY üyeye özel mesaj gönder CadYSheY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1075 Mesaj -
lütfen soruma cvp verirmisiniz herkez boşa üye oluyo sonra girmiolar ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich unglücklich unglücklich unglücklich
Gönderen: 17.06.2008 - 11:27
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 493 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60901 saniyede açıldı