0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » (((***DABBE***)))

önceki konu   diğer konu
23 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    (((***DABBE***)))
49 Mesaj -
esma_elif üyenin alternatif Ego
Arkadşlar ben sizin aklınızı karıştırmak istemiyorum ama bunu belki merak ediyorsunuzdur.Dabbe veya deccal gelecekmi bence gelecek ya sizce***)))
Gönderen: 14.01.2008 - 21:45
Bu Mesaji Bildir   esma_elif üyenin diger mesajlarini ara esma_elif üyenin Profiline bak esma_elif üyeye özel mesaj gönder esma_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
bilmiyorum fakaat gelmesini hiç istemem
Gönderen: 14.01.2008 - 22:20
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Tabi gelmesini bende istemem.
ama kuranda acaikca yaziyor.
Dabbe diye birsey var.
ama nasil gelecek neler olucak bu bir soru isareti iste.o devirde yasamak istemezdim.belki yasariz.Ama bildigime gore o dabbe bir cok insani intihar ettirecek kadar kotuymus.Eyer oyle birsey gecicekse basimizdan allah bizi korur insallah.
Gönderen: 14.01.2008 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
inş
Gönderen: 15.01.2008 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
kiyamit günü gelecekmis

bir gözü varmis hic insana benzemiyor mus

tabi gelmese iyiolur

ama o da bi test gibi bisey cünkü müslaminligimi secicez yada baska bir din imi hani öyle birsey olcak mis
bende cok korkuyorum hele aksamlari
kuran okuya bilenleri fazla kandiramiyacak miszwinkern glücklich
Gönderen: 18.01.2008 - 13:26
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı mEkKe_GüLü

kiyamit günü gelecekmis

tabi gelmese iyiolur

ama o da bi test gibi bisey cünkü müslaminligimi secicez yada baska bir din imi hani öyle birsey olcak mis

Cok iyi bilgilendirdin beni sagol glücklich
Gönderen: 18.01.2008 - 19:48
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~BaraN~ su an offline ~BaraN~  
RE:
521 Mesaj -
~BaraN~ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı mEkKe_GüLü

kiyamit günü gelecekmis

tabi gelmese iyiolur

evt bende geceleri baya bi korkuyorum gözümü açınca herşey simsiyah olunca bi an olamaz galiba geldi diorum ama o devirde yaşamayız galibagelangweilt
Gönderen: 18.01.2008 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   ~BaraN~ üyenin diger mesajlarini ara ~BaraN~ üyenin Profiline bak ~BaraN~ üyeye özel mesaj gönder ~BaraN~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cennet gülü su an offline cennet gülü  
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
Arkadaşlar böyle bir sorunun sorulması bile yanlış.Dabbe ve Deccal tabii ki gelecek Miyase kardeşimin de dediği gibi Kur'an-ı Kerim'de bunlar belirgin bir şekilde yazılmıştır....
Gönderen: 19.01.2008 - 17:34
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı Wonderboy_BaraN

Alıntı
Orij&yacute;nal&yacute; mEkKe_GüLü

kiyamit günü gelecekmis

tabi gelmese iyiolur

evt bende geceleri baya bi korkuyorum gözümü aç&yacute;nca her&thorn;ey simsiyah olunca bi an olamaz galiba geldi diorum ama o devirde ya&thorn;amay&yacute;z galibagelangweilt

Insallah unglücklich
Bu zor bi snav gibi biseymis
ama bu snav en onemli snav.
eyer kotu alirsan bi sey de olamassin
boyle dusunuyorum ben.Anliyan anlar :P
Gönderen: 19.01.2008 - 20:48
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
ewet
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
kiyamit günü gelecekmis

tabi gelmese iyiolur

kuran okuya bilenleri fazla kandiramiyacak mis

ewet bende öyle biliyorum.Ama kötülere hesap soracakmış galiba .Zaten iyilere bişe olmıcak. Ama kafamızı böyle şeylere yönlendirirsek,hep aklımıza gelir ii olmaz . Derslere ve önemli şeylere aklımız gitmez..
Gönderen: 01.02.2008 - 10:35
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
evet dogru simdiden bunlari aklimiza koymuyalim
Gönderen: 01.02.2008 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
ewet bencede
ama bunlari da az cok bilmemiz lazim
ama kafaya da takmamiz lazim
Gönderen: 01.02.2008 - 23:26
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
:)
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
ewet ama biz zaten svaplafrımızı işlersek
(CC)katında seviliriz.. arkadaslar hiçkormayın siz iyi olun sevaplarınızı çoğalttırıl yeter
Gönderen: 02.02.2008 - 22:28
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
ewet haklisin !
Gönderen: 03.02.2008 - 11:30
azra su an offline azra  
RE: (((***DABBE***)))
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı esma_elif

Arkad&thorn;lar ben sizin akl&yacute;n&yacute;z&yacute; kar&yacute;&thorn;t&yacute;rmak istemiyorum ama bunu belki merak ediyorsunuzdur.Dabbe veya deccal gelecekmi bence gelecek ya sizce***)))

Kardeşim bence demişsin bencesi yok ki bunun.. Kur'an-ı Kerim'de açıkça söylemiş.Bu bize göre değil..

O zaman kafirlerin alnında 'kafir' yazacakmış ve bunu sadece müslümanlar görüp okuyacacakmış...

Gönderen: 04.02.2008 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
haklisin
garip bisey..nasil olucagini merak ediyorum
ama nekadar merak edersem ediyim...allah beni uzak tutar insallah
Gönderen: 04.02.2008 - 23:32
esma_elif su an offline esma_elif  
SLM
49 Mesaj -
HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM BANA BİLGİLER VERDİĞİNİZ İÇİN..
Gönderen: 04.03.2008 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   esma_elif üyenin diger mesajlarini ara esma_elif üyenin Profiline bak esma_elif üyeye özel mesaj gönder esma_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
arkadaslar uzgunum ama ben bunu kafama cok tkıyorm peki semum diye bir seyler var mı (semum dunyada insanlardan önce yasamıs seytana tapan cehennemin dumansız atesinden ve en kötü zehirin etkisiyle yapılan yaratıklar fakat bu zamanlarda kıskanclık ve kötülukde bi insan üzerine salınıyormus
Gönderen: 06.03.2008 - 20:19
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
49 Mesaj -

Ben nezaman olacağını biliyorum isterseniz size anlatayayım:

Kıyametin Alametleri:

1.Deccal Ve dabbe gelecek

2.Kabe yıkılacak

3.Kuran-ı kerim-in içindeki yazılar silinecek

İşte bunlar kıyametin alametleri,

Kıyamet birgün kopacak ve 1.sur üflenecek 2.sur üflenecek ve 3.sur üflendiğinde dünya yerle bir olacak ve herkez orda hayatlarını kaybedecek ve en sonundada Azrail kendi canını alacak ve kendi canını alırken diyecekki
-Ölümün bukadar zor olduğu bilseydim kimsenin canını almazdım..
diyecek ve orda kendisinin canını alacak
Mahşerde ölüm kurban şekline getirilip ölüm artık sırat köprüsünden kurban edilecek ve artık ölüm diye birşey yok olacak kalmayacak..

Gönderen: 13.08.2008 - 09:38
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
valla ben hiç korkmuyorum allah yanımda sanki gelangweilt içimde huzur var öle şeyler düşünmemize gerek yok
Gönderen: 20.08.2008 - 16:48
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
49 Mesaj -

Ben c.c.'dan başka kimseden korkmam o yüzden hiç korkum yok ama kabe yıkılacak bu çok kötü birşey ya çok üzücü kuran-ı kerimin bütün yazıları silinecekmiş.

Mesela bir sabah kuran-ı kerimi açtığınız zaman içinde yazılar yoksa bilinki kıyamet kopacak o gün..heulend heulend heulend

Gönderen: 27.08.2008 - 12:58
azra su an offline azra  
RE:
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı esma_elif

Ben nezaman olaca&eth;&yacute;n&yacute; biliyorum isterseniz size anlatayay&yacute;m:

K&yacute;yametin Alametleri:

1.Deccal Ve dabbe gelecek

2.Kabe y&yacute;k&yacute;lacak

3.Kuran-&yacute; kerim-in içindeki yaz&yacute;lar silinecek

&Yacute;&thorn;te bunlar k&yacute;yametin alametleri,

K&yacute;yamet birgün kopacak ve 1.sur üflenecek 2.sur üflenecek ve 3.sur üflendi&eth;inde dünya yerle bir olacak ve herkez orda hayatlar&yacute;n&yacute; kaybedecek ve en sonundada Azrail kendi can&yacute;n&yacute; alacak ve kendi can&yacute;n&yacute; al&yacute;rken diyecekki
-Ölümün bukadar zor oldu&eth;u bilseydim kimsenin can&yacute;n&yacute; almazd&yacute;m..
diyecek ve orda kendisinin can&yacute;n&yacute; alacak
Mah&thorn;erde ölüm kurban &thorn;ekline getirilip ölüm art&yacute;k s&yacute;rat köprüsünden kurban edilecek ve art&yacute;k ölüm diye bir&thorn;ey yok olacak kalmayacak..

bunları bilmiyordum.sağol cnm.niye ama içimde birşeyler kıpırdadı bunları okuyunca.endişelendim sanırım.niye endişelendim onuda bilmiyorum...
ama bunlarıda söylediğiniz için razı olsun..

a.e.o...

SeLaMeTlE..

Gönderen: 06.09.2008 - 16:39
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
gercekten bana ratık bunlar cook korkunç gelmioo cünkü rabbim benim yanımda rabbimiz bizleri cook sever bence bu konu hakkında daha yorum yapmayalım zwinkern
Gönderen: 22.09.2008 - 21:09
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 346 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57554 saniyede açıldı