0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Tanışma » burç

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (2): (1) 2 Devam >
Gönderen
kirmeden geçmeyin!!!! LÜTFEN
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
şimdi herkezin burcunu yazmasını rica ediyorum.(LÜTFEN)
Ne yapcam cevap:
En çok hangi burçlar var..
hemen yazmaya baslayın ne olurrrrrrrrrr...glücklich glücklich

Ayrıca ben:Oğlak burcum ocağın beşinde doğdum şekerler yılbaşına yakın deme ne güzel ama

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son sevgi kuşu tarafından, 31.01.2008 - 23:26 tarihinde.
Gönderen: 31.01.2008 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
benim ki aslan cool
Gönderen: 01.02.2008 - 18:31
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Benim burcum Yengec bäh verliebt
Gönderen: 01.02.2008 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
benim burcum ikizler..

(kardeşim alınma kötü anlamda söylemiyorum ama böyle konular çok açılıyor.yani açılıp açılmadığından emin olup öyle koymalısın konuları.diğer konulardan yazdıklarımızla karşılaştırabilirdin.başka zaman daha dikkatli olursun)

SELAMETLE.....

Gönderen: 01.02.2008 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
:)
117 Mesaj -
merak etmeyin kardeşim..Yanlış anlamadım..glücklichuyardığın için tşkr ama şu ana kadar görmedim bu konuyu. Siz gördüyseniz özür dilerim.
Gönderen: 01.02.2008 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
Neyse yhaa artik glücklich
acilmis bu konu glücklich
ama bundan sonra arayalim bence !!
ben yaparim hep
Neyse bozulmuyalim cvp lara dvm arkadaslar bäh
Gönderen: 01.02.2008 - 23:13
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
burç konusunun tanışma forumuyla ne alakası var ki serbest kürsü daha uygun ya da ravda çocuk
Gönderen: 02.02.2008 - 15:19
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
ewt bi mod. gelse de duzeltse
Gönderen: 02.02.2008 - 17:38
bence
117 Mesaj -
bence alakalı çünkü birbirimizin burçlarını öğreniyoruz..
Gönderen: 02.02.2008 - 19:09
RE: bence
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı sevgi kuşu

bence alakal&yacute; çünkü birbirimizin burçlar&yacute;n&yacute; ö&eth;reniyoruz..

Dogru cok guzel bir cvp glücklich
Gönderen: 03.02.2008 - 11:23
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
benim burcum balık
Gönderen: 04.02.2008 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
mrb arkadaslar benim burcumda başakglücklich
Gönderen: 04.02.2008 - 15:50
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
SIZ BURCLARA INANIYORMUSUNUZ ?
Gönderen: 04.02.2008 - 23:39
RE:
117 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı ==>MiYaSe<==

SIZ BURCLARA INANIYORMUSUNUZ ?

Bilmem hakkında kötü birşey bilen varsa anlatsın.Öğrenelim benceüberrascht
Gönderen: 05.02.2008 - 08:24
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
nesine inaniyim ki ismi bile yalanci sadece oyun olarak felan kulaniyorum benbäh überrascht
Gönderen: 05.02.2008 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (2): (1) 2 Devam >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 567 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
cojepien (51), rabia_2 (37), xxxmax (31), m.ikbal (28)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56483 saniyede açıldı