0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » Cok kotuyum

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Cok kotuyum
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
arkadaslar cok kotuyum.Suan kendimi cok kotu hissediyorum.Okuldan geldim.
Isterseniz bastan anlatiyim.

Ben okulda cok sakininim ogretmenlere karsi.Yani okulun en sakinlerinden.
Hic kimseye bi kotulugum de yok.
Okul sonra biz derslerimizi yapmak icin br yere gidiyoruz okulun icinde.
Orda ogretmenler bize yardim ediyor.
Herkez konusuyor.Bende arkadasim "Dominique" ke ders anlatiyorum.
sonunda komik bir harerket yapmak istedim.
Sonra da ogretmen dediki Miyase
kafami donderdim.Ve bi acayip bagirmaya basladi.Bana pis laf bile dedi.
Zilli dedi.Moda saclarla ilgili konusacaksan kapi orda dedi.(((ama ben tek arkadaslarimi biraz olsun guldurmek icin bir hareket yapmistim)))
ben dedim ben arkadasima ders anlatiyordum.
ve size tam ozur diliyecektim ama karsimda oyle bagrinca nasil ozur dilerim ki..50 kisiye yakin bizi dinliyordu.
yarin annem ve ablam okula gidip director le konusacak.

Arkadaslar bazi ogretmenler ayrim yapiyor unglücklich
ben Hollandadan geldim diye.
Beni pislik biri sanediyolar.
ama ben oyle biri degilim.
gercekten gozlerim sisti unglücklich
neyapmam gerekiyo bilmiyorumki
Gönderen: 14.02.2008 - 20:37
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
::::::((((((((
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
Benim hiçbir öğretmenlerimin öyle değil,tüm öğretmenlerimle sıcak bir dost gibi anlaşıyoruz...
Bence ben olsam senin yerinde hemen ya rehberlik öğretmeni ile bu olayı pğaylaşırdım.Veya seninki gibi velimle müdüre danışırdım..
Ama çok üzüldüm..Birde o ne öğretmeni....
Hemde sen neredeokula gidiyorsun.(hangi şehirde)yani

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevgi kuşu tarafından, 15.02.2008 - 17:44 tarihinde.
Gönderen: 15.02.2008 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
bugun ablam o ogretmenle dovustu (tartisti)
ogretmen agladi.ve benden ozur diledi.
bu gun okulda ki en guzel gunumdu yipiee :D:D

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ==>MiYaSe<== tarafından, 15.02.2008 - 17:49 tarihinde.
Gönderen: 15.02.2008 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:)
117 Mesaj -
çok sevindim yhaa.... Hoca bayandı haralde yoksa ağlamaz
Gönderen: 15.02.2008 - 19:45
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
glücklich glücklich
Gönderen: 16.02.2008 - 10:52
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
tekrar herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim miyaseciğim fakat öğretmeni bu kadar kızdıracak nasıl bir davranış yaptın yani mahsuru yoksa söylermisin bana gelince allahs bin şükür benim öğretmenlerim hiç bir zaman öyle bir davranış yapmadı ama o öğretmenide çok haksız buldum bu arada sen türk vatandaşı değilmisin yani hollandadan geldim dedinya yani oradan türkiyeye göç falanmı ettiniz yoksa hala hollandadamısınız veya türkiyedemisiniz ay çok uzattım en iyisini sen bilirsin anlatmanı bekliyorum jnm
Gönderen: 16.02.2008 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
benim annem ve babam turk bende turkum ama hollandada dogup buyudum.10 yasina kadar orda kaldim.10 yasinda belcikaya tasindik.simdi 13 yasindayim.

benim hareketim de
ben boyle korku filmi anlatir gibiydim lachend
yani oyle bir hareket ti glücklich
Gönderen: 17.02.2008 - 10:39
:)
117 Mesaj -
Çok merak ettimde nerede yaşıyorsunuz::
Hangi ilde(şehirde)überrascht
Gönderen: 17.02.2008 - 12:11
3648 Mesaj -
Belcika/brussel
Gönderen: 17.02.2008 - 14:40
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
Miyaseciğim....İlk mesajı okuduğum an hayal kırıklığına uğradım.Daha sonra mesajları okudukça sevindirici haberleri aldım.BU şekilde annen ve ablan iyi bir işe imza atmış olmuşlar.

SELAM ve DUA İLE....
Gönderen: 22.02.2008 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Bende durumun düzeldiine sevindim ama datlım bu shekilde mi düseltmelimiydiniz??gelangweilt gelangweilt
Gönderen: 24.03.2008 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
RE:
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı azra

Miyaseci&eth;im....&Yacute;lk mesaj&yacute; okudu&eth;um an hayal k&yacute;r&yacute;kl&yacute;&eth;&yacute;na u&eth;rad&yacute;m.Daha sonra mesajlar&yacute; okudukça sevindirici haberleri ald&yacute;m.BU &thorn;ekilde annen ve ablan iyi bir i&thorn;e imza atm&yacute;&thorn; olmu&thorn;lar.

SELAM ve DUA &Yacute;LE....

Azra ile aynı şeyleri düşünüyorummm
gecmiş olsun verwirrt verwirrt glücklich glücklich bäh bäh
Gönderen: 27.03.2008 - 19:13
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı ~Nisan Yağmuru~

Bende durumun düzeldiine sevindim ama datl&yacute;m bu shekilde mi düseltmelimiydiniz??gelangweilt gelangweilt

Bence biz dogru olanii yaptik.O ogretmenin bana nasil bagirdigini gorseydiin sende ayni seyleri dusunurdun
Gönderen: 27.03.2008 - 19:23
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
cnm tabii kide haklısın banada bir ögretmen bagırsa ( bagırdıda ) benim ailemdem aynısını yapar
Gönderen: 27.03.2008 - 19:46
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 370 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61297 saniyede açıldı