0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » buraya kadarmış

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    buraya kadarmış
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
arkadaşlar gerçeten hepimiz çok çaaladık ravdanın ayakta durması için ama olmadı gerçekten ben artık ravdadan çok ama çok sıkıldım yani ilk günlerdeki heyecanın binde 0 ı bile yok ben artık ayrılıyorum belkide birimiz veye hepimiz çok güzel bir dekarosyonlu falan bir site açalım oralda devam ettirelim çünkü artık olmucak istesekte ravda ayakta durmiyacak
Gönderen: 28.02.2008 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
cnm haklısın ama bir cok uye artık alısmıs yani bu siteye kac yıldır girenler var bence sıkıcıda olsa burda girmeye devam etmeliyiz ( benim düşüncem )
Gönderen: 28.02.2008 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
fırsat buldukça(belki)giricem ama baksanabuna bile bir kişi yorum yapmış
Gönderen: 29.02.2008 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Ben sizi anlamiyorum.Gercekten anlamiyorum
Ilk girdiginde cok mu doluydu sanki ??
kendin bilirsin istersen hic girme.
sIkIldim hep bu yeter artik olmuyor diyen uyelerden
insan biraz cabalar
ama yok umrunuzda olmayan bisey icin cabalamak bir zor oluyor galiba.
artik doluyum bunu soylemek istedim.
kirilabilirsin ama siz beni nekdar kirdiginizin varkindamisiniz ki ?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ==>MiYaSe<== tarafından, 29.02.2008 - 19:45 tarihinde.
Gönderen: 29.02.2008 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
ilk girdiğinde çok mu doludu demöişsin şu anki halinden daha dolu olduğu kesin jnm..
olmuyor diyen üyelerden sıkıldığını söylüyorsun ama onlarda sıkılıyor..sıkıldıkları için böyle diyorlar zaten..yoksa kimse durup dururken patlamaz.sanki hiç çabalamadım hep girmeye çalıştım ben ravdaya bilgisayar yasakken bile gizliden açardım bunları bilmiyorsunuz..umrunuzda olmayan birşey için çabalamak zor demişsin ama ben çabaladım hem umrumda olmasaydı çabalamazdım neden çabalıyımki??bir nedennmi var??ewt kırıldım miyase çünkü ne kadar çabaladığımı bilmeden çabalamak zor demişsni ama nekadar çabaladığımı ben bişlirim.bende çok kırıldım..ben bununla ilgili konu açtım elimden geleni yaptım ama adminlerin birtanesi bile uğramıyor..napalım bizde biz düzeltebilecekmiyiz sanki
Gönderen: 29.02.2008 - 20:53
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
RE:
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı -çiçek-

ilk girdi&eth;inde çok mu doludu demöi&thorn;sin &thorn;u anki halinden daha dolu oldu&eth;u kesin jnm..
olmuyor diyen üyelerden s&yacute;k&yacute;ld&yacute;&eth;&yacute;n&yacute; söylüyorsun ama onlarda s&yacute;k&yacute;l&yacute;yor..s&yacute;k&yacute;ld&yacute;klar&yacute; için böyle diyorlar zaten..yoksa kimse durup dururken patlamaz.sanki hiç çabalamad&yacute;m hep girmeye çal&yacute;&thorn;t&yacute;m ben ravdaya bilgisayar yasakken bile gizliden açard&yacute;m bunlar&yacute; bilmiyorsunuz..umrunuzda olmayan bir&thorn;ey için çabalamak zor demi&thorn;sin ama ben çabalad&yacute;m hem umrumda olmasayd&yacute; çabalamazd&yacute;m neden çabal&yacute;y&yacute;mki??bir nedennmi var??ewt k&yacute;r&yacute;ld&yacute;m miyase çünkü ne kadar çabalad&yacute;&eth;&yacute;m&yacute; bilmeden çabalamak zor demi&thorn;sni ama nekadar çabalad&yacute;&eth;&yacute;m&yacute; ben bi&thorn;lirim.bende çok k&yacute;r&yacute;ld&yacute;m..ben bununla ilgili konu açt&yacute;m elimden geleni yapt&yacute;m ama adminlerin birtanesi bile u&eth;ram&yacute;yor..napal&yacute;m bizde biz düzeltebilecekmiyiz sanki

adminLeR siteye doqRu düRüst giRmio ki bu konuya giRsinhinterhältig
Gönderen: 04.03.2008 - 22:05
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
çok doğru söylediğin bir tanesi bile siteye uğramıyorlarhinterhältig
adminliklerini yapsınlar yani böyle boş bırakçaksalar hiç olmasalardı keşke
Gönderen: 06.03.2008 - 19:02
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
biliyorum,,,
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
biliyorum...
bende böyleydim iste
tamamen SIKILMISTIM yani..
eskiden böyle degildi girdigim zamanlar
ne zaman bilgisayari acsam hemen buraya giriyordum ! ama zaman zaman gidenler oldu
artik benimde giresim yoktu
girmiyorumda artik hic .. yani eskisi gibi degil
admin konusunda haklisiniz..
modlarda bakmadigna göre ve bu siteyi canlandirmadiklarina göre site kapanabilir bence...
cünkü anlami kalmiyor
yani sitenin ayakta durmasi icin adminler bisey yapmiyorlar modlarda aynen öyle..
sanki ravda cocuk unutulmus gibi.
Sizi bilmiyorumda ben koptum tamamen malesef burdan.
Böyle olmasini istemezdim ama SIKICI oldu artik!

SeLam vE duA iLe...

allaha Emanet Olun
Yasemin

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son xXYaSoCXx tarafından, 09.03.2008 - 17:25 tarihinde.
Gönderen: 09.03.2008 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
bende aynen senin gibi düşünüyorum kapanabilir her an ben burası sıktı ravda üyeleriyle beraber başka bir site açamayı önerdim hiç kimse kabul etmedi etmesseniz etmeyin ama burası sıktı diyer ben değil herkes söylüyor yakında kapanıcak keşke böyle olmasayddı
Gönderen: 12.03.2008 - 15:51
1075 Mesaj -
burası kapanırsa az cok birbirimizi tanıyoruz msn aracılıgıyla 1 site kurarız böyle konusuruz ama ben bu site kapanmadan baska siteye girmem
Gönderen: 27.03.2008 - 20:13
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
başka sitede yapabiliriz önerisinde bulunmuştumm...
Gönderen: 28.03.2008 - 20:33
1075 Mesaj -
cnm tmm kabul ediyorum ama bi kere ben bu siteye 3 yıla ykn giriyorumm diger sitede bir cok sey değişecekk bunu bil vede bunu diger üyeler yapamaz yaniii kısaca herkez bu site kurallarına alısmıss
Gönderen: 01.04.2008 - 20:34
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
-çiçek- cok ozur dilerim o sirada cok sinirlenmissim yhaa unglücklich
Gönderen: 06.04.2008 - 17:01
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
hiç önemli değil jnm
Gönderen: 06.04.2008 - 21:22
1075 Mesaj -
yaa o zaöan ravdaya giriş saatleri yapalım mesela 14.03 saatinde bütün ravda uyeleri girssin birlikte oluruz ama ya bir mod lazımm mutlaka bbunu sitenin anasayfasında yayınlayacakzwinkern zwinkern zwinkern
Gönderen: 07.04.2008 - 20:02
405 Mesaj -
jnm aynı saatlerdede olmazki hepimizin işi olabilir yani...
mesela ben hep dol oluyorum okuldu dersaneydi zaten pc açmam lazımbaşka düşüncesi olan?
Gönderen: 08.04.2008 - 22:35
rabiax su an offline rabiax  
1886 Mesaj -
rabiax üyenin alternatif Ego
evet önceden çok güzeldiheulend
bende bayağıdır girmiyordum çok özür diliyorum
ama artık giriyorumverliebt
ravdasız olmuyorr
Gönderen: 14.04.2008 - 18:48
Bu Mesaji Bildir   rabiax üyenin diger mesajlarini ara rabiax üyenin Profiline bak rabiax üyeye özel mesaj gönder rabiax üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1075 Mesaj -
en mantıklısı bence belirli saatler kurmak
Gönderen: 03.06.2008 - 12:36
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 572 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59284 saniyede açıldı