0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » büyüyünce...

önceki konu   diğer konu
384 okunmamış mesaj mevcut (fix)
Sayfalar (4): < Geriye1 (2) 3 4 Devam >
Gönderen
((-AySeNuR-)) su an offline ((-AySeNuR-))  
87 Mesaj -
((-AySeNuR-)) üyenin alternatif Ego
hafız olmak istiyorum
Gönderen: 14.08.2006 - 14:25
Bu Mesaji Bildir   ((-AySeNuR-)) üyenin diger mesajlarini ara ((-AySeNuR-)) üyenin Profiline bak ((-AySeNuR-)) üyeye özel mesaj gönder ((-AySeNuR-)) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*Limonata* su an offline *Limonata*  
RE:
1709 Mesaj -
*Limonata* üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali ((-AySeNuR-))

haf&yacute;z olmak istiyorum

ins.olursun
Gönderen: 14.08.2006 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   *Limonata* üyenin diger mesajlarini ara *Limonata* üyenin Profiline bak *Limonata* üyeye özel mesaj gönder *Limonata* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+.(.+CaNsU+.).+ su an offline +.(.+CaNsU+.).+  
1210 Mesaj -
+.(.+CaNsU+.).+ üyenin alternatif Ego
o meslekmi_? meslekse naSIL bir meslek acaba_?
Gönderen: 14.08.2006 - 22:28
Bu Mesaji Bildir   +.(.+CaNsU+.).+ üyenin diger mesajlarini ara +.(.+CaNsU+.).+ üyenin Profiline bak +.(.+CaNsU+.).+ üyeye özel mesaj gönder +.(.+CaNsU+.).+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
->((SeDaNuR))<- su an offline ->((SeDaNuR))<-  
1402 Mesaj -
->((SeDaNuR))<- üyenin alternatif Ego
verwirrt
Gönderen: 15.08.2006 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   ->((SeDaNuR))<- üyenin diger mesajlarini ara ->((SeDaNuR))<- üyenin Profiline bak ->((SeDaNuR))<- üyeye özel mesaj gönder ->((SeDaNuR))<- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLeK YuzLum su an offline MeLeK YuzLum  
290 Mesaj -
MeLeK YuzLum üyenin alternatif Ego
Ben allah izin verirse ögretmen olmak istiyorum... :D
Gönderen: 15.08.2006 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   MeLeK YuzLum üyenin diger mesajlarini ara MeLeK YuzLum üyenin Profiline bak MeLeK YuzLum üyeye özel mesaj gönder MeLeK YuzLum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
->((SeDaNuR))<- su an offline ->((SeDaNuR))<-  
1402 Mesaj -
->((SeDaNuR))<- üyenin alternatif Ego
ins. :D :D :D :D
Gönderen: 15.08.2006 - 14:37
Bu Mesaji Bildir   ->((SeDaNuR))<- üyenin diger mesajlarini ara ->((SeDaNuR))<- üyenin Profiline bak ->((SeDaNuR))<- üyeye özel mesaj gönder ->((SeDaNuR))<- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1709 Mesaj -
ins.
Gönderen: 15.08.2006 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   *Limonata* üyenin diger mesajlarini ara *Limonata* üyenin Profiline bak *Limonata* üyeye özel mesaj gönder *Limonata* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cennet gülü su an offline cennet gülü  
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
arkadaşlar inş.hepimiz büyüyünce olmak istediğimiz meslekte oluruzglücklich
Gönderen: 16.08.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1709 Mesaj -
:D :D :D :D :D :D :D
Gönderen: 16.08.2006 - 15:02
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
arkadaşlar biliyorsunuz ki türkiyede başörtülü okumak istersen imkanların başörtülü okumana el vermiyor.................
bunun için benim yazarlığa ve ya şairliğe merakım var.......
doğrusu eczacı olamazsam yazar ve ya şair olmak isterim..............

arkadaşlar saçmalık ortada.... başörtülü okumana izin verseler ülkemizde daha çok eğitimci, daha çok doktor ve daha benzeri meslekten insanlar olacak.....
açık öğretimde kalktı kalkacak......ülkeme saygısızlık yapmak istemem ama ülkenin haline bakın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son azra tarafından, 16.08.2006 - 20:50 tarihinde.
Gönderen: 16.08.2006 - 20:48
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1210 Mesaj -
herşey modern olmak için yapıyorlar.ne saçmaaa

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son +.(.+CaNsU+.).+ tarafından, 16.08.2006 - 20:56 tarihinde.
Gönderen: 16.08.2006 - 20:55
Bu Mesaji Bildir   +.(.+CaNsU+.).+ üyenin diger mesajlarini ara +.(.+CaNsU+.).+ üyenin Profiline bak +.(.+CaNsU+.).+ üyeye özel mesaj gönder +.(.+CaNsU+.).+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
haklısınärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich
Gönderen: 16.08.2006 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
RE:
907 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ((-AySeNuR-))

haf&yacute;z olmak istiyorum

çok güzel seçmişsin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son azra tarafından, 16.08.2006 - 21:19 tarihinde.
Gönderen: 16.08.2006 - 21:01
1709 Mesaj -
evet cok hakklisiniz
almanya müslüman olmadigi halde okullarda basörtü giyine bilir
ama türkiye müslüman oldugu halde basörtü giyiliemezärgerlich
Gönderen: 17.08.2006 - 18:11
1247 Mesaj -
çok haklısın azra kardeş ve azra kardeşime katılanlar.her yerde başörtüsü sorunu var.hadi okulu geçtik.İşe mi gircen yine izin vermiyorlar.ben sizi çok haklı buluyorum.heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulendheulendärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son cennet gülü tarafından, 11.11.2006 - 20:14 tarihinde.
Gönderen: 18.08.2006 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali azragül

çok hakl&yacute;s&yacute;n azra karde&thorn;.ve azrakarde&thorn;ime kat&yacute;lanlar.her yerde ba&thorn;örtüsü sorunu var.hadi okulu geçtik.&Yacute;&thorn;e mi gircen yine izin vermiyorlar.ben sizi çok hakl&yacute; buluyorum.heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulend heulendheulendärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich

bende seni cook hakkli buluyomärgerlich
Gönderen: 18.08.2006 - 13:00
AL! su an offline AL!  
14 Mesaj -
AL! üyenin alternatif Ego
bi suru yazdım ama gene yazıyım eczacı olacağıum
Gönderen: 21.08.2006 - 14:22
Bu Mesaji Bildir   AL! üyenin diger mesajlarini ara AL! üyenin Profiline bak AL! üyeye özel mesaj gönder AL! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*_crazygirl_* su an offline *_crazygirl_*  
2024 Mesaj -
*_crazygirl_* üyenin alternatif Ego
ben yazayım ben tiyatrocu olmak istiyorum
Gönderen: 21.08.2006 - 14:34
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali crazygirl

ben yazay&yacute;m ben tiyatrocu olmak istiyorum

öylemiglücklich glücklich glücklich
Gönderen: 22.08.2006 - 15:33
Defne su an offline Defne  
RE:
518 Mesaj -
Defne üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali crazygirl

ben yazay&yacute;m ben tiyatrocu olmak istiyorum

ne güzellllverwirrt verwirrt verwirrt verwirrt
Gönderen: 22.08.2006 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   Defne üyenin diger mesajlarini ara Defne üyenin Profiline bak Defne üyeye özel mesaj gönder Defne üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2024 Mesaj -
evet yani herkes öyle diyo yetenekliymişim :D
Gönderen: 22.08.2006 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
518 Mesaj -
Alıntı
Orijinali crazygirl

evet yani herkes öyle diyo yetenekliymi&thorn;im :D

sanada yakışırbäh bäh gelangweilt gelangweilt
Gönderen: 22.08.2006 - 15:43
Bu Mesaji Bildir   Defne üyenin diger mesajlarini ara Defne üyenin Profiline bak Defne üyeye özel mesaj gönder Defne üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2024 Mesaj -
teşekkürler tiyatro mu daha da geliştirmeki için tiyatrolara gidiyorum kursa gidiyorum tiyatro da 3 defa oynadım :D
Gönderen: 22.08.2006 - 15:49
Konu icon   
518 Mesaj -
aaaaaaaaaaaaa ne güzellllverliebt verliebt verliebt verliebt
Gönderen: 22.08.2006 - 15:52
1709 Mesaj -
evet coook güzel :D
Gönderen: 22.08.2006 - 16:50
518 Mesaj -
:D :D :D
Gönderen: 22.08.2006 - 16:58
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Defne

:D :D :D

defne sakin kizma ama kurallarda smileylen cevap yazmicagimiz denildizwinkern
Gönderen: 22.08.2006 - 17:13
518 Mesaj -
ay özürrrrrrrrr unutmuşummmmunglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich
Gönderen: 22.08.2006 - 17:14
1210 Mesaj -
ben dans yapmak istiyorum veya sporla ilgili birşeyler işte
Gönderen: 22.08.2006 - 19:15
RE:
2024 Mesaj -
Alıntı
Orijinali +.(.+CaNsU+.).+

ben dans yapmak istiyorum veya sporla ilgili bir&thorn;eyler i&thorn;te

EVET BU DEDİKLERİNDEN GÜZEL MESLEKLER ÇIKIYORglücklich
Gönderen: 22.08.2006 - 19:47
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Defne

ay özürrrrrrrrr unutmu&thorn;ummmmunglücklich unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich

bisey olmaz defne
tabiiki unutabiliriz :D :D :D :D
Gönderen: 26.08.2006 - 15:14
2024 Mesaj -
bencede :D
Gönderen: 26.08.2006 - 16:50
1709 Mesaj -
herkez hatta yapabilir
üzülmeeee :D :D :D
Gönderen: 26.08.2006 - 21:15
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
EVT HERKES
HATA
YAPABİLİR
ÜZÜLME
İNŞ
HERKES
İSTEDİĞİ
MESLEKTE
OLUR
Gönderen: 27.08.2006 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
swetygirl su an offline swetygirl  
174 Mesaj -
swetygirl üyenin alternatif Ego
karar vermedim dahaaa
Gönderen: 27.08.2006 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   swetygirl üyenin diger mesajlarini ara swetygirl üyenin Profiline bak swetygirl üyeye özel mesaj gönder swetygirl üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
Konu icon   
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
ama inş. içimden gelerek söylüyorum ben ve bütün buradaki arkadaşlarımın dilekleri gerçekleşir
Gönderen: 04.09.2006 - 19:55
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali selvertugce

ama in&thorn;. içimden gelerek söylüyorum ben ve bütün buradaki arkada&thorn;lar&yacute;m&yacute;n dilekleri gerçekle&thorn;ir

ins.
ve tsk.ler :D
Gönderen: 06.09.2006 - 14:56
((-AySeNuR-)) su an offline ((-AySeNuR-))  
RE:
87 Mesaj -
((-AySeNuR-)) üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali azragül

arkada&thorn;lar.in&thorn;. hepimiz istedi&eth;imiz meslekte oluruz....

amin
inşallahglücklich
Gönderen: 06.09.2006 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   ((-AySeNuR-)) üyenin diger mesajlarini ara ((-AySeNuR-)) üyenin Profiline bak ((-AySeNuR-)) üyeye özel mesaj gönder ((-AySeNuR-)) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sedef35 su an offline sedef35  
Ben çocuk doktoru olmak istiyorum...
174 Mesaj -
sedef35 üyenin alternatif Ego
Ben hangi meslek olacağıma daha okula başlamadan karar verdim ve kararım hala aynı: Çocuk doktoru olmak istiyorum... Birde herkes büyüyünce ne olmak istediğini söyledi ama niye olmak istediğini söylemedi
Gönderen: 10.09.2006 - 09:33
Bu Mesaji Bildir   sedef35 üyenin diger mesajlarini ara sedef35 üyenin Profiline bak sedef35 üyeye özel mesaj gönder sedef35 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BLACK_DEWIL su an offline BLACK_DEWIL  
69 Mesaj -
BLACK_DEWIL üyenin alternatif Ego
ben plot olmak istiyorum yada imam
Gönderen: 10.09.2006 - 21:20
Bu Mesaji Bildir   BLACK_DEWIL üyenin diger mesajlarini ara BLACK_DEWIL üyenin Profiline bak BLACK_DEWIL üyeye özel mesaj gönder BLACK_DEWIL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
174 Mesaj -
Hafızlık bi kişinin Kuran-ı Kerim'i ezberleyip camiilerde söylemesi demektir...
Gönderen: 11.09.2006 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   sedef35 üyenin diger mesajlarini ara sedef35 üyenin Profiline bak sedef35 üyeye özel mesaj gönder sedef35 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
Ben cocuk doktoru ( Basörtülü ) olmak istiyorzum. Ama hemsire felan degil gelangweilt gelangweilt Doktor böylece kimse bana karismaz basörtülü müyüm degilmiyim ve türkiyeye gidicem ordaki fakir cocuklara yardim edicem INSALLAH verliebt glücklich glücklich

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .+(YaSeMiN-CiCeK)+. tarafından, 11.09.2006 - 16:41 tarihinde.
Gönderen: 11.09.2006 - 16:41
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-CikolatA- su an offline -CikolatA-  
2676 Mesaj -
-CikolatA- üyenin alternatif Ego
ne güzel bi idealin var canım glücklich inş. sana ideallerine ulaşmanı nasib eder
glücklich

Gönderen: 11.09.2006 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   -CikolatA- üyenin diger mesajlarini ara -CikolatA- üyenin Profiline bak -CikolatA- üyeye özel mesaj gönder -CikolatA- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
enes_1907 su an offline enes_1907  
50 Mesaj -
enes_1907 üyenin alternatif Ego
bende büyüyünce avukat olmak istiyorum.glücklich
Gönderen: 11.09.2006 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   enes_1907 üyenin diger mesajlarini ara enes_1907 üyenin Profiline bak enes_1907 üyeye özel mesaj gönder enes_1907 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2676 Mesaj -
inş. sende avukat olabilirsinzwinkern glücklich
Gönderen: 11.09.2006 - 18:55
Bu Mesaji Bildir   -CikolatA- üyenin diger mesajlarini ara -CikolatA- üyenin Profiline bak -CikolatA- üyeye özel mesaj gönder -CikolatA- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
heidi su an offline heidi  
89 Mesaj -
heidi üyenin alternatif Ego
bende öğretmen gibi bir şey olmak istiyorum
liseyi istanbulda okumayı düşünüyorum kartal anadolu imamhatip lisesinde
üniversiteyide iranda okumayı istiyorum çünkü iran hem ücretsiz okutuyor başörtülüleri hemde burs veriyor üstüne
Gönderen: 11.09.2006 - 19:08
Bu Mesaji Bildir   heidi üyenin diger mesajlarini ara heidi üyenin Profiline bak heidi üyeye özel mesaj gönder heidi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2676 Mesaj -
buda çok güzel bi idealzwinkern glücklich inş. sende idealine ulaşırsınzwinkern
Gönderen: 11.09.2006 - 19:48
174 Mesaj -
UMARIM HERKES İDEALİNE ULAŞABİLİR...
Gönderen: 16.09.2006 - 17:50
ismailion su an offline ismailion  
62 Mesaj -
ismailion üyenin alternatif Ego
arkadaslar ben dıs teknısyenı olmak ıstıyorum :D
Gönderen: 09.10.2006 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   ismailion üyenin diger mesajlarini ara ismailion üyenin Profiline bak ismailion üyeye özel mesaj gönder ismailion üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ismailion su an offline ismailion  
62 Mesaj -
ismailion üyenin alternatif Ego
ben büyüyünce diş teknisyeni olcamglücklich
Gönderen: 10.10.2006 - 16:22
Bu Mesaji Bildir   ismailion üyenin diger mesajlarini ara ismailion üyenin Profiline bak ismailion üyeye özel mesaj gönder ismailion üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cansu su an offline cansu  
298 Mesaj -
cansu üyenin alternatif Ego
huri abla kütahyada'mı okuyorsun acaba lachend lachend glücklich glücklich bäh verliebt bäh verwirrt verwirrt cool cool :D :D
Gönderen: 10.10.2006 - 19:21
Bu Mesaji Bildir   cansu üyenin diger mesajlarini ara cansu üyenin Profiline bak cansu üyeye özel mesaj gönder cansu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HuRi su an offline HuRi  
RE:
15 Mesaj -
HuRi üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali CaNsU

huri abla kütahyada'm&yacute; okuyorsun acaba lachend lachend glücklich glücklich bäh verliebt bäh verwirrt verwirrt cool cool :D :D

CanSu can kardesim,
Ablam ya soylediklerinde bir espiri var ben anlamadim :D verwirrt cool hinterhältig bäh zwinkern glücklich gelangweilt
Ya da beni Kutahya'da oturan bir ablanla karistirdin :D verwirrt cool hinterhältig zwinkern glücklich überrascht gelangweilt

Ben Fransa Paris'te yasiyorum ablam..
Gönderen: 10.10.2006 - 21:17
Bu Mesaji Bildir   HuRi üyenin diger mesajlarini ara HuRi üyenin Profiline bak HuRi üyeye özel mesaj gönder HuRi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cansu su an offline cansu  
298 Mesaj -
cansu üyenin alternatif Ego
hımmmm...

profilinde o zaman bir şey yazmıyorduda merak etmiştimm.özür.
Gönderen: 15.10.2006 - 18:06
Bu Mesaji Bildir   cansu üyenin diger mesajlarini ara cansu üyenin Profiline bak cansu üyeye özel mesaj gönder cansu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer yasir su an offline omer yasir  
507 Mesaj -
omer yasir üyenin alternatif Ego
ben ya yazar ya mucit ya tiyatrrocu yada sair olmak istiyorum
Gönderen: 16.10.2006 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   omer yasir üyenin diger mesajlarini ara omer yasir üyenin Profiline bak omer yasir üyeye özel mesaj gönder omer yasir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BÜ&THORN;R@ su an offline BÜ&THORN;R@  
RE:
73 Mesaj -
Alıntı
Orijinali azra

arkada&thorn;lar biliyorsunuz ki türkiyede ba&thorn;örtülü okumak istersen imkanlar&yacute;n ba&thorn;örtülü okumana el vermiyor.................
bunun için benim yazarl&yacute;&eth;a ve ya &thorn;airli&eth;e merak&yacute;m var.......
do&eth;rusu eczac&yacute; olamazsam yazar ve ya &thorn;air olmak isterim..............

arkada&thorn;lar saçmal&yacute;k ortada.... ba&thorn;örtülü okumana izin verseler ülkemizde daha çok e&eth;itimci, daha çok doktor ve daha benzeri meslekten insanlar olacak.....
aç&yacute;k ö&eth;retimde kalkt&yacute; kalkacak......ülkeme sayg&yacute;s&yacute;zl&yacute;k yapmak istemem ama ülkenin haline bak&yacute;n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich

KATILIYORUM COK DOĞRU....TEBRİK EDERİM...ÖNEMLİ BİR KONUYA DEĞİNDİN..
Gönderen: 16.10.2006 - 22:47
Bu Mesaji Bildir   BÜ&THORN;R@ üyenin diger mesajlarini ara BÜ&THORN;R@ üyenin Profiline bak BÜ&THORN;R@ üyeye özel mesaj gönder BÜ&THORN;R@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
73 Mesaj -
BENDE ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYORUM... NASİP EDERSE TABİKİ...BİLİYOSUNUZKİ IN İSTEMEDİĞİ HİÇ BİR SEY OLMAZ...ONUN İÇİN NASİP DİYORUM..HERKESİ AMACINA ULAŞTIRIR İNŞ......
Gönderen: 16.10.2006 - 22:50
Bu Mesaji Bildir   BÜ&THORN;R@ üyenin diger mesajlarini ara BÜ&THORN;R@ üyenin Profiline bak BÜ&THORN;R@ üyeye özel mesaj gönder BÜ&THORN;R@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
290 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BÜ&THORN;R@

BENDE Ö&ETH;RETMEN OLMAK &Yacute;ST&Yacute;YORUM... NAS&Yacute;P EDERSE TAB&Yacute;K&Yacute;...B&Yacute;L&Yacute;YOSUNUZK&Yacute; IN &Yacute;STEMED&Yacute;&ETH;&Yacute; H&Yacute;Ç B&Yacute;R SEY OLMAZ...ONUN &Yacute;Ç&Yacute;N NAS&Yacute;P D&Yacute;YORUM..HERKES&Yacute; AMACINA ULA&THORN;TIRIR &Yacute;N&THORN;......

insallah :D
Gönderen: 17.10.2006 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   MeLeK YuzLum üyenin diger mesajlarini ara MeLeK YuzLum üyenin Profiline bak MeLeK YuzLum üyeye özel mesaj gönder MeLeK YuzLum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
73 Mesaj -
inşallah...sende amacına ulaşırsın inşallah........
Gönderen: 17.10.2006 - 22:10
RE:
290 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BÜ&THORN;R@

in&thorn;allah...sende amac&yacute;na ula&thorn;&yacute;rs&yacute;n in&thorn;allah........

insallah... lachend lachend lachend
Gönderen: 20.10.2006 - 10:39
azra su an offline azra  
RE: RE:
907 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BÜ&THORN;R@

Alıntı
Orijinali azra

arkada&thorn;lar biliyorsunuz ki türkiyede ba&thorn;örtülü okumak istersen imkanlar&yacute;n ba&thorn;örtülü okumana el vermiyor.................
bunun için benim yazarl&yacute;&eth;a ve ya &thorn;airli&eth;e merak&yacute;m var.......
do&eth;rusu eczac&yacute; olamazsam yazar ve ya &thorn;air olmak isterim..............

arkada&thorn;lar saçmal&yacute;k ortada.... ba&thorn;örtülü okumana izin verseler ülkemizde daha çok e&eth;itimci, daha çok doktor ve daha benzeri meslekten insanlar olacak.....
aç&yacute;k ö&eth;retimde kalkt&yacute; kalkacak......ülkeme sayg&yacute;s&yacute;zl&yacute;k yapmak istemem ama ülkenin haline bak&yacute;n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich

KATILIYORUM COK DO&ETH;RU....TEBR&Yacute;K EDER&Yacute;M...ÖNEML&Yacute; B&Yacute;R KONUYA DE&ETH;&Yacute;ND&Yacute;N..

teşekkür ederim....canım
Gönderen: 20.10.2006 - 15:00
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
ben ins doktor olicam
Gönderen: 20.10.2006 - 19:40
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~*~Kübra~*~ su an offline ~*~Kübra~*~  
1486 Mesaj -
~*~Kübra~*~ üyenin alternatif Ego
Benim en cok istedigim meslek hmm ben bilmiom aslinda bilgisayar üzerinde bisi isterdim bilgisayardan iyi anlarim (bilgisayar mühendisi) misal
Gönderen: 20.10.2006 - 22:50
Bu Mesaji Bildir   ~*~Kübra~*~ üyenin diger mesajlarini ara ~*~Kübra~*~ üyenin Profiline bak ~*~Kübra~*~ üyeye özel mesaj gönder ~*~Kübra~*~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
73 Mesaj -
ASLINDA HERKESİN KESİN BİR HEDEFİ OLMALIDIR....NASİP AMA...HEDEFİMİZ OLMADAN BİR BASARI ELDE DEMEYİZ........
Gönderen: 21.10.2006 - 12:14
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
~aY~ üyenin alternatif Ego
Büyüyüncemi hic düsünmedim...
Ama bilgisayar mühendisi olmayı isterdimgelangweilt
Gönderen: 21.10.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SPIDER-MAN su an offline SPIDER-MAN  
182 Mesaj -
SPIDER-MAN üyenin alternatif Ego
Ben de futbolcu olmak isterim.
Gönderen: 21.10.2006 - 15:21
Bu Mesaji Bildir   SPIDER-MAN üyenin diger mesajlarini ara SPIDER-MAN üyenin Profiline bak SPIDER-MAN üyeye özel mesaj gönder SPIDER-MAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Bütün erkeklermi futbolcu olmak ister :D

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~aY~ tarafından, 22.10.2006 - 12:41 tarihinde.
Gönderen: 22.10.2006 - 12:39
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SPIDER-MAN su an offline SPIDER-MAN  
RE:
182 Mesaj -
SPIDER-MAN üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali ~aY~

Bütün erkeklermi futbolcu olmak ister :D

KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR.
Gönderen: 22.10.2006 - 12:55
Bu Mesaji Bildir   SPIDER-MAN üyenin diger mesajlarini ara SPIDER-MAN üyenin Profiline bak SPIDER-MAN üyeye özel mesaj gönder SPIDER-MAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Ama bütün erkeklerin icinde vardır o duygu...verwirrt verwirrt verwirrt
Gönderen: 22.10.2006 - 12:59
RavZaGüLLü su an offline RavZaGüLLü  
Konu icon   
102 Mesaj -
RavZaGüLLü üyenin alternatif Ego
büünce ne isi yapicami birmorum ya hoca ya cocukdoktoru ya avkat bilmiyorum bi okulumu bitirim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son medine58 tarafından, 24.10.2006 - 15:56 tarihinde.
Gönderen: 24.10.2006 - 15:55
Bu Mesaji Bildir   RavZaGüLLü üyenin diger mesajlarini ara RavZaGüLLü üyenin Profiline bak RavZaGüLLü üyeye özel mesaj gönder RavZaGüLLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2947 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ~aY~

Ama bütün erkeklerin icinde vard&#253;r o duygu...verwirrt verwirrt verwirrt

aynen
Gönderen: 24.10.2006 - 15:56
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Alıntı
Orijinali .+(YaSeMiN-CiCeK)+.

Alıntı
Orijinali ~aY~

aynen

Ben birseyden cok eminim Yasemincim...
Gönderen: 28.10.2006 - 11:42
RE: RE: RE:
2947 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ~aY~

Alıntı

Alıntı
Orijinali ~aY~

aynen

haha lachend lachend
Gönderen: 28.10.2006 - 14:14
sudeka su an offline sudeka  
s.a arkadaslar
4 Mesaj
merhaba arkadaslar ben ravda oldum kende
Gönderen: 28.10.2006 - 18:33
Bu Mesaji Bildir   sudeka üyenin diger mesajlarini ara sudeka üyenin Profiline bak sudeka üyeye özel mesaj gönder sudeka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
RE: RE: RE: RE:
1466 Mesaj -
Alıntı

Alıntı
Orijinali ~aY~

Alıntı

Alıntı
Orijinali ~aY~

aynen

haha lachend lachend

Eeee neyden diye sormıycanmı...gelangweilt gelangweilt gelangweilt gelangweilt
Gönderen: 28.10.2006 - 19:53
RE: RE: RE: RE: RE:
2947 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ~aY~

Alıntı

Alıntı
Orijinali ~aY~

Alıntı

Alıntı
Orijinali ~aY~

aynen

haha lachend lachend

Eeee neyden diye sorm&#253;ycanm&#253;...gelangweilt gelangweilt gelangweilt gelangweilt

neyden :D
Gönderen: 28.10.2006 - 21:42
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Senin büyüyünce Tımarhane kackını olacagını... :D :D :D
Gönderen: 28.10.2006 - 21:52
...
2947 Mesaj -
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH aynennnnnnn hep rüyalarimda görüyoduuummmmmm lachend lachend lachend lachend :D
Gönderen: 28.10.2006 - 22:18
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
hahahalachend
Gönderen: 29.10.2006 - 09:16
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Ay bak bende büyüyünce falcı olurum belki...

(Fal diye birsey yok...)lachend lachend lachend

Gönderen: 01.11.2006 - 12:36
melike büsra su an offline melike büsra  
MELİKE BÜSRA
41 Mesaj -
melike büsra üyenin alternatif Ego
MERABA ÜMMETİNİM EFENDİM MSN ADRESİN VARSA VEREBİLİRSİN BENDE BÜŞRA MEMNUN OLDUMverliebt verliebt verliebt
Gönderen: 05.11.2006 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   melike büsra üyenin diger mesajlarini ara melike büsra üyenin Profiline bak melike büsra üyeye özel mesaj gönder melike büsra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELİKE BÜSRA
41 Mesaj -
MERHABA AY BEN BÜŞRA MSN ADRESİN VARSA İSTERSEN VEREBİLİRSİN KİMSE BURADA BENLE KONUŞMUYO DA YASEMİN HARİÇ ONU ÇOOOOOOOK SEVİYORUM bäh bäh bäh
Gönderen: 05.11.2006 - 12:07
Bu Mesaji Bildir   melike büsra üyenin diger mesajlarini ara melike büsra üyenin Profiline bak melike büsra üyeye özel mesaj gönder melike büsra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Aaaa olurmu Büsracım...
Buradakı herkes seninle arkadas...
Böyle düsünme...hinterhältig hinterhältig hinterhältig
Gönderen: 05.11.2006 - 15:24
Moderator
1910 Mesaj -
evet yani canım bäh bäh bäh
Gönderen: 18.11.2006 - 12:14
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Ayh ben bir anda fikrimi degistirdim ben oyuncu yada sair olmak istiyorum...lachend lachend lachend
Gönderen: 18.11.2006 - 17:53
Moderator
1910 Mesaj -
maymun iştahlı nolcak (şaka)lachend lachend lachend
Gönderen: 19.11.2006 - 09:23
1247 Mesaj -
Arkadaşlar.Ben o kadar çok hikaye yazdım ki onların hepsini yazacağım kitaba koyacağım.(tabii büyüyünce)

Biliyor musunuz?Ben ablamla birlikte kitap yazdım.Nasıl mı yazdık?Şöyle;Resimler yaptık o resimleri boyadık.Sonra yazdığımız hikayeleri kağıtlara yazdık.Kağıtları da birbirine yapıştırdık ve bir kitap elde ettik :D :D :D :D Ben şimdiden alışıyorum kitap yazma işlerinelachend lachend lachend lachend
Gönderen: 19.11.2006 - 10:55
~aY~ su an offline ~aY~  
RE:
1466 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Güverc!n

maymun i&thorn;tahl&yacute; nolcak (&thorn;aka)lachend lachend lachend

Banamı dedin...
Eger öyleyse saka maka anlamam kafanı kırarım haaa...

Gönderen: 19.11.2006 - 13:09
ne olcam
41 Mesaj -
ben de büyüyünce doktor olmak istiyorumverliebt verliebt verliebt
Gönderen: 19.11.2006 - 21:45
Moderator
1910 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ~aY~

Alıntı
Orijinali Güverc!n

maymun i&thorn;tahl&yacute; nolcak (&thorn;aka)lachend lachend lachend

Banam&yacute; dedin...
Eger öyleyse saka maka anlamam kafan&yacute; k&yacute;rar&yacute;m haaa...

lachend lachend lachend hahaha ay canım ya ne kadar komiksin
Gönderen: 20.11.2006 - 12:34
Moderator
1910 Mesaj -
Ben büyüyünce tuvalet temizliyecem abi...lachend lachend lachend lachend

Gönderen: 22.11.2006 - 18:35
RE: MEL&#221;KE BÜSRA
2947 Mesaj -
Alıntı
Orijinali melike büsra

MERHABA AY BEN BÜ&#222;RA MSN ADRES&#221;N VARSA &#221;STERSEN VEREB&#221;L&#221;RS&#221;N K&#221;MSE BURADA BENLE KONU&#222;MUYO DA YASEM&#221;N HAR&#221;Ç ONU ÇOOOOOOOK SEV&#221;YORUM bäh bäh bäh

ayyy canimm benimmmmmm zwinkern zwinkern
Gönderen: 22.11.2006 - 19:51
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Aman dikkat Yasemin kafasına birsey
degmesin iyi bir insan olmaya basladı...
Güverc!n sen bizim tuvaletten basla
istersen...bäh

Gönderen: 24.11.2006 - 15:42
1247 Mesaj -
~aY~ haklı valla
Gönderen: 10.12.2006 - 09:44
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
arkadaşlar ben eczacı olmak istiyordummmm...ama annemler iç mimar olabilirsin.güzel dekorasyon yapıyorsun dediler....
arada kaldımmm...
güverc!n inş istediğin meslekte olursun zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern lachend lachend :D zwinkern

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son azra tarafından, 10.12.2006 - 11:05 tarihinde.
Gönderen: 10.12.2006 - 11:05
1247 Mesaj -
İkisi de güzel meslek azra kardeşim.Seçim senin...

Selam ve Dua ile......
Gönderen: 10.12.2006 - 11:08
~aY~ su an offline ~aY~  
RE:
1466 Mesaj -
Alıntı
Orijinali azra

arkada&thorn;lar ben eczac&yacute; olmak istiyordummmm...ama annemler iç mimar olabilirsin.güzel dekorasyon yap&yacute;yorsun dediler....
arada kald&yacute;mmm...
güverc!n in&thorn; istedi&eth;in meslekte olursun zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern lachend lachend :D zwinkern

Azra sen beni dinle eczacı ol...
Niye diye sorarsan bana bedavadan ilac yollarsın diye...lachend

Gönderen: 15.12.2006 - 17:55
1247 Mesaj -
Eczanenin ismini düşündün mü Azra...lachend lachend lachend
Gönderen: 15.12.2006 - 17:58
Moderator
1910 Mesaj -
Kasap et derdinde koyun can derdin de...lachend lachend lachend

Övünmek gibi olmasın ben mesleğimi çok severim...lachend lachend lachend
Gönderen: 16.12.2006 - 09:49
Gurup-Hepsi su an offline Gurup-Hepsi  
47 Mesaj -
Gurup-Hepsi üyenin alternatif Ego
vallahi ben beden hocası olmak istiom ama o olmazsa bilgisayar öğretmeni oda olmazsa bilgisayar mühendisi oda olmazsa dans eğitmeni olmak isterim.lachend :D lachend
Gönderen: 16.12.2006 - 11:39
Bu Mesaji Bildir   Gurup-Hepsi üyenin diger mesajlarini ara Gurup-Hepsi üyenin Profiline bak Gurup-Hepsi üyeye özel mesaj gönder Gurup-Hepsi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
1910 Mesaj -
eeeeeee o da olmazsa...lachend lachend lachend
Gönderen: 16.12.2006 - 14:31
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (4): < Geriye1 (2) 3 4 Devam >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 565 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.71254 saniyede açıldı